Вадим Євтушенко: «Перейшли на звичний тренувальний режим»

Динамо Київ 28 Січня, 22:40 553
Вадим Євтушенко: «Перейшли на звичний тренувальний режим»
Після того, як «Динамо-2» припинило виступи на Меморіалі Макарова, підопічні Вадима Євтушенка продовжують підготовку до другої частини сезону.

Докладніше про те, чим зараз займається команда, розповів сам тренер:

- Після Меморіалу Макарова, який нещодавно завершився, у хлопців був один вихідний, а з понеділка ми знову приступили до повноцінної роботи. Іноді дворазовий режим тренувань, іноді одне заняття на день – звичний графік. У нас багато людей на перегляді. Чекаємо на повернення молодіжних команд, щоб з'ясувати всі питання та вирішити, хто з футболістів якій команді буде належати. На даний момент визначеності немає – у нас тренується багато молодих футболістів із U-19, і поки незрозуміло, залишаться вони в «Динамо-2» або в інших командах. Також із нами тренуються футболісти з інших команд для U-19 – потрібно прийняти стосовно них рішення. Більш конкретна інформація буде в понеділок.

Поки можу лише сказати, що обов'язково будуть спаринги. Поки грали на Меморіалі Макарова, майже не тренувалися. Тож зараз упродовж двох тижнів будемо тільки цим і займатися. Лише наприкінці другого тижня – у п'ятницю або суботу – буде контрольний матч. Швидше за все, зіграємо з чернігівською «Десною», якщо в нашому розпорядженні буде багато гравців, можливо, проведемо й два поєдинки.

А з середини лютого плануємо взяти участь у турнірі, який організовує київський «Арсенал», щоб чергувати тренування з матчами. На початку березня традиційно поїдемо на двотижневий збір до Туреччини. 26-го березня вже починається чемпіонат Першої ліги.