Динамівці поклали квіти до меморіальної дошки Валентину Белькевичу

Динамо Київ 29 Січня, 13:50 476
Динамівці поклали квіти до меморіальної дошки Валентину Белькевичу
Знамениті київські динамівці, запрошені на матч пам'яті Валентина Белькевича, поклали квіти біля меморіальної дошки видатному одноклубнику.

Сьогодні делегація київського «Динамо» прибула в столицю Білорусі Мінськ, де побуває на заходах, пов'язаних з матчем пам'яті видатному білоруському футболісту Валентину Белькевичу, який свої найкращі ігрові роки провів у київському «Динамо».

Знамениті київські динамівці, запрошені на цю пам'ятну гру, побували на вулиці імені Енгельса, 34, на будинку якої встановлена меморіальна дошка Валентину Белькевичу, і поклали квіти, віддавши борг пам'яті знаменитому одноклубнику, другові та товаришеві, який своєю грою назавжди золотими літерами вписав своє ім'я в історичний літопис нашого клубу.

У будинку по вулиці Енгельса, 34 Валентин Белькевич прожив одинадцять років. Символічно, що будівля знаходиться всього в кварталі від стадіону «Динамо», на полі якого згодом знаменитий півзахисник провів не один десяток матчів. Автор меморіальної дошки Олександр Шомов постарався передати риси обличчя Валентина, його добрий погляд і ледь вловиму посмішку.