Горан Сабліч: «Впевнений, що Ребр​ов зр​обить велику кар'єру»

Динамо Київ 29 Січня, 17:03 633
Горан Сабліч: «Впевнений, що Ребр​ов зр​обить велику кар'єру»
Екс-захисник київського «Динамо», який зараз тренує «Спліт», розповів про свого колишнього підопічного Артема Мілевського та поділився враженнями від роботи Сергія Реброва в «Динамо».

«Із тренерів «Динамо» мені більше за всіх подобався Сьомін і футбол, в який ми грали при ньому. Зараз ми у «Спліті» теж намагаємося грати у швидкий футбол, із швидким переходом з оборони в атаку та з атаки в оборону, пресингувати.

«Динамо» Сергія Реброва пристойно виглядає. Видно, що він робить хорошу роботу, має репутацію серед гравців. Я впевнений, що Ребров зробить велику кар'єру.

Мілевський? У мої роки в «Динамо» він був кращим футболістом. Коли я став тренером «Спліта», запросив його, бо вважав, що він може підсилити команду, у нього є досвід, він може навчити молодих футболістів. Але через півтора місяці він просто порушив режим, і довелося розірвати контракт. Я більше повірив йому, знав, що журналісти перебільшують. Артем - цікава людина, якщо раз-два щось таке зробив - з цим складно боротися. Він сам повинен розуміти, що йому потрібно змінити себе самого, щоб ще пограти та отримувати задоволення від футболу. Якби у «Спліті» у нього все було нормально, він би зараз був одним із найважливіших футболістів нашої команди», - сказав Сабліч в ефірі каналу «Футбол 1».