Динамівці Мінська та Києва розписали нічию у матчі пам'яті Валентина Белькевича

Динамо Київ 29 Січня, 17:07 1302
Динамівці Мінська та Києва розписали нічию у матчі пам'яті Валентина Белькевича | 19-27
Хет-трик за мінське «Динамо» оформив Володимир Маковський, а за киян забивали Мілевський, Алієв та Косовський.

У мінському футбольному манежі відбувся матч пам'яті видатного білоруського та українського футболіста Валентина Белькевича, у якому зустрічалися ветерани київського та мінського «Динамо».

Згідно домовленості, зустріч складалася з двох таймів по 35 хвилин. Ще у першій половині гри у ворота Віталія Реви три м'ячі відправив Володимир Маковський. Динамівці Києва відповіли на це голом Олександра Алієва після пасу від Косовського з лівого флангу.

А у другому таймі киянам вдалося зрівняти рахунок - відзначилися Артем Мілевський та Віталій Косовський.