ФК "Севастополь" також передає "привіт" об`єднаному чемпіонату? У "Севастополя" серйозні фінансові проблеми

Динамо Київ 8 Листопада, 19:01 1238
ФК Севастополь також передає привіт об`єднаному чемпіонату? У  Севастополя серйозні фінансові проблеми
Як стало відомо, футбольний клуб "Севастополь" відчуває серйозні фінансові проблеми.Незважаючи на візуальне благополуччя "моряків", в клубі вже третій місяць не виплачують зарплату. Не виплачуються гравцям і преміальні. Причому, не тільки за перемоги в Прем'єр-лізі. До футболістів так і не дійшли премії за тріумфальний хід по турнірній дистанції Першої ліги.

Складається враження, що команда зараз забута клубним керівництвом. Футболістам навіть немає до кого звернутися. Керівники ФК "Севастополь" вже тривалий час уникають зустрічі з командою. Функціонери виходять на зв'язок лише в телефонному режимі, та й то, щоб нагодувати черговим "сніданком". Мовляв, гроші будуть, все нормально.

Сформована ситуація змушує засумніватися у світлому майбутньому клубу. Через три тижні завершується осіння частина сезону і футболісти повинні піти у відпустку, але на багато питань відповідей так і немає. Команда продовжує справно набирати очки в чемпіонаті України, завершивши перше коло на 8 місці в турнірній таблиці. Досить солідний результат, як для новачків елітного дивізіону.

На тлі припинивших існування "Кривбасу", "Арсеналу" і терпить крах "Волині", ситуація в місті-герої насторожує. Невже, український футбол втратить ще одну "бойову одиницю"? Відповідь на це питання можуть дати лише керівники ФК "Севастополь". Його з нетерпінням чекають не лише футболісти, працівники клубу, віддані вболівальники, але і вся футбольна громадськість країни.