Колишні динамівці зіграють в матчі пам'яті Іллі Цимбаларя

Динамо Київ 30 Січня, 13:23 748
Колишні динамівці зіграють в матчі пам'яті Іллі Цимбаларя
Колишні гравці київського «Динамо» та московського «Спартака» зіграють в матчі пам'яті, який запланованона 4 червня і повиннен відбутися на стадіоні «Чорноморець»

В цьому році в Одесі мають намір вшанувати пам'ять колишнього півзахисника СКА, «Чорноморця», московських «Спартака», «Локомотива» та махачкалінського «Анжі» Іллі Цимбаларя, - інформує sport.segodnya.ua.

Зустріч запланована на четверте червня і повинна відбутися на стадіоні «Чорноморець». Спочатку в планах фігурувало 17 червня – день народження Іллі, проте через зайнятість багатьох футбольних фахівців у ході чемпіонату Європи у Франції її було вирішено перенести на два тижні раніше.

Попередню згоду на участь у грі дали багато колишніх футболістів з різних країн, які готові вшанувати пам'ять Іллі Цимбаларя – Ігор Бєланов, Георгій Кондратьєв, Сергій Кузнєцов-старший, Ігор Скляров, брати Олександр і Юрій Нікіфорови, Сергій Гусєв, Андрій Телесненко, Іван Гецко, Сергій Шматоваленко, Юрій Калітвінцев, Андрій Воронін, Сергій Юран, Андрій Канчельскіс, Дмитро Алєнічев, Дмитро Ананко, Дмитро Хохлов, Дмитро Парфьонов та багато інших.