Мунтян заспівав про Лобановського на презентації книжки про Київ

Динамо Київ 30 Січня, 17:06 792
Мунтян заспівав про Лобановського на презентації книжки про Київ
На презентації книги «Щоб жити. Розуміючи Київ», колишній динамівець, тренер Володимир Мунтян заспівав пісню про Валерія Лобановського.

Лариса Кадочнікова, Іван Драч, Володимир Мунтян, Михайло Зав'ялов, Тетяна Цимбал, Людмила Горделадзе та багато інших видатних діячів культури та спорту взяли участь у презентації книги «Щоб жити. Розуміючи Київ». Захід пройшов цього тижня в одній зі столичних книгарень і тривав більше двох годин.

Презентація переросла у справжній концерт. Навіть легендарний футболіст київського «Динамо» Володимир Мунтян не стримався і заспівав жартівливу пісню про Валерія Лобановського за мотивами пісеньки крокодила Гєни.


А президент Національної ліги професійного боксу України Михайло Зав'ялов поділився історією про приїзд на одне із тренувань боксерів керівника уряду УРСР Володимира Щербицького.

Своїми історіями про Київ з гостями презентації поділилися довгожителі столиці України та відомі представники різних сфер культурного життя міста: письменники, історики, актори, спортсмени, вчені, краєзнавці. У підсумку вийшов такий собі пазл — жива та різностороння картина Києва.

Книга вийшла друком у видавництві «Самміт-Книга». Ціна у книгарнях — 100 гривень.

«Щоб жити. Розуміючи Київ» – це збірка щирих історій з перших вуст про життя звичайних городян у різні періоди XX століття в Києві. Це перше і єдине в Україні видання, написане найстаршими жителями столиці. Всі кошти від продажів книги будуть направлені в Товариство Червоного Хреста Подільського району м. Київ на підтримку літніх людей», - кажуть організатори презентації.

Після її закінчення — автограф та фотосесія.