Микита Татарков: «Були інші пропозиції, але конкретика прозвучала тільки від «Чорноморця»

Футбол України 30 Січня, 19:49 723
Микита Татарков: «Були інші пропозиції, але конкретика прозвучала тільки від «Чорноморця»
Новачок «моряків» Микита Татарков поділився враженням від переходу в одеський клуб.

Новачок «Чорноморця» Микита Татарков поділився першими враженнями від переходу в одеський клуб.

- Уже більше місяця ти є гравцем «Чорноморця». Поділися першими враженнями від перебування в команді.

- Враження дуже позитивні. Хороший тренерський штаб. Команда з ім'ям, хлопці допомагають адаптуватися.

- До речі, як проходив процес переговорів з «моряками»? Розглядав інші варіанти?

- Пропозиції були, але конкретика прозвучала тільки від «Чорноморця». Подзвонив агент, сказав, «за одеський інтерес». Ми з хлопцями погодилися, приїхали, обговорили всі деталі, підписали контракт. Тут хороші умови для підготовки і прогресу. База набагато більша і краща, ніж у Запоріжжі, а ось поля приблизно однакового хорошої якості там і тут.

- Ти живеш на базі або вже підшукав квартиру?

- Квартиру буду шукати по поверненню з Туреччини. Тим більше, в Одесі я буду жити з родиною. Моїй доньці Владі зовсім недавно виповнилося 5 місяців.

- Який ігровий номер ти вибрав?

- Сімнадцятий. Звичайно, хотілося б грати під одинадцятим, але він зайнятий. Коли мене запитали, я попросив 17-й (подобається ця цифра) або 28-й (день народження доньки).

- Як тебе прийняли нові партнери? Когось раніше знав?

- Сітки з м'ячами тягати не змушували (посміхається). Нормально прийняли. Раніше я був знайомий тільки з Владом Кабаєвим (за виступами за збірну) і моїм земляком Олегом Данченком. Ну, і звичайно, з Євгеном Боровиком, який грав за «Металург».

- Що можеш сказати про тренувальний процес в «Чорноморці»?

- На тренуваннях в «Металурзі» у нас було більше дрібного пасу і квадратів, а тут ставка робиться на довгі передачі. У Запоріжжі намагалися грати в «тікі-таку». В Одесі, як мені здалося, віддають перевагу більш швидкісний футбол, подачі з флангу, активне вривання. Мені подобається обидва цих стиля. Думаю, звикну. Фізпідготовка в обох клубах поставлена добре. Після вихід з відпустки було важкувато, але втягнувся.

- На якій позиції тобі найбільш комфортно грати, і де бачить тренерський штаб?

- Я досить непоганий відчуваю себе і чистим нападником, і другим форвардом, і фланговим атакуючим.

- На якому фланзі?

- Мені більше подобається зліва, але, і в «Металурзі» мене ставили праворуч, і Сан Санич поки пробує на місці, де грав Калітвінцев. Хоча він дає гравцям групи атаки «кружляти», мінятися місцями по ходу матчу.

- У вашій запорізької трійці у тебе трохи більше досвіду виступів за перший склад.

- Скажу більше, мій дебют у дорослому футболі трапився якраз в Одесі. Євген Пісоцький травмувався, довелося мені виходити хвилині на десятій. Мандраж був божевільний, багато людей на стадіоні, всі кричать, така нервова атмосфера. Спершу навіть ноги трохи тряслися, але потім заспокоївся. Після матчу, незважаючи на поразку – 0:3, мене похвалили за хорошу гру.

- Які цілі ставиш перед собою в «Чорноморці» і в кар'єрі?

- До Одеси приїхав, щоб набратися досвіду, закріпитися в основі, проявити себе в чемпіонаті України, допомогти «Чорноморцю», в першу чергу, забитими голами. Ну, а в перспективі, звичайно, хотілося б спробувати сили в серйозних європейських клубах, - цитує Татаркова офіційний сайт «Чорноморця».