Дьємерсі Мбокані: «Хочу вибачитися перед командою і уболівальниками»

Динамо Київ 8 Листопада, 20:11 5049
Дьємерсі Мбокані: «Хочу вибачитися перед командою і уболівальниками»
Конголезький нападник «Динамо» Дьємерсі Мбокані, який отримав червону картку від французького арбітра Клемана Турпена у вчорашньому матчі ЛЄ проти «Туна», щиро розкаявся у скоєному.

В інтерв'ю офіційному сайту «Динамо» (Київ) він розповів, що ж відбулося в тому злощасному епізоді, вибачившись при цьому перед командою і всіма уболівальниками «біло-синіх».

- Що сталося на полі в той момент, коли після першого попередження арбітр пред'явив вам пряму червону картку?

- На 17-й хвилині арбітр зупинив гру, зафіксувавши порушення, яке дійсно було з мого боку. Далі він сказав мені підійти до нього і подивитися йому в очі, на що я відповів відмовою. Арбітр показав жовту картку і почав йти, а я про себе сказав кілька слів. Хочу підкреслити, що ці слова не були адресовані ні арбітру, ні будь-кому ще. Вони були вимовлені мною виключно про себе і для себе, і були застосовані виключно до ситуації, в яку я потрапив, отримавши на рівному місці жовту картку. Але глядачі почали свистіти, і, можливо, хтось з асистентів помилково підказав арбітру, що я щось погане сказав саме йому, на що той і зреагував, показавши мені вже пряму червону картку.

- Чи бували подібні епізоди у вашій кар'єрі раніше?

- За всю свою кар'єру я отримав лише дві червоні картки, включаючи цю. По своїй натурі я вкрай неконфліктна людина. Під час гри бувають ситуації, коли ти просто змушений зіграти грубо, щоб врятувати свою команду, але все це виключно ігрові епізоди. Про будь-яку неспортивну поведінку мова йти не може.

- Що вважаєте за потрібне сказати після подій у Туні численній армії динамівських уболівальників?

- Я дуже засмучений подібною ситуацією. Ці два дні, вчора і сьогодні, я думав виключно про те, що трапилося. У першу чергу хочу вибачитися перед командою, оскільки залишив її грати в меншості в такому важливому матчі. На щастя, хлопці проявили характер, і наша команда виграла. Хочу підкреслити, що я зробив гірше, в тому числі, і собі, оскільки єдиним моїм бажанням було принести користь команді. Але у футболі всяке трапляється. Найголовніше - хочу вибачитися перед командою. Я ні в якому разі не збирався підвести хлопців, я ніколи не ставлю свої амбіції вище командних .

Ми обговорювали цей епізод всередині команди. Так вийшло, що в той момент ніхто не був поруч зі мною і арбітром, і не міг знати, що дійсно сталося в тому епізоді. Тому я повинен ще раз роз'яснити ситуацію, щоб не було непорозуміння та неправильного трактування. Сталося непорозуміння. Коли арбітр пред'явив першу жовту картку, з мого боку не було абсолютно ніякої образи на його адресу, навіть натяку на це. Друга картка, яка стала вже червоною, була пред'явлена ​​мені за слова, які ні в якому разі не адресувалися головному арбітру зустрічі.