Максим Слюсар: «Всі чудово знають, скільки ігор здавав Калінін»

Футбол України 30 Січня, 22:30 896
Максим Слюсар: «Всі чудово знають, скільки ігор здавав Калінін»
Колишній півзахисник молодіжного складу «Зорі» Максим Слюсар, який був виключений з команди за участь в договірних поєдинках, в інтерв'ю відреагував на звинувачення Ігоря Калініна на свою адресу.

За словами екс-захисника «Зорі» U21 Ігоря Калініна, який днями пройшов перевірку на детекторі брехні, саме Максим Слюсар запропонував йому навмисно програти матч, а після відмови перерахував йому на картку 40000 гривень «за мовчання».

- Я все сказав ФФУ. Це повна маячня, - заявив 18-річний Слюсар. - Він усім пропонував [грати матчі з фіксованими исходами]. Я дав свої свідчення і сказав, що пропонував усе Калінін. Всі чудово знають, скільки він здавав ігор. І те, що він був головним у всьому цьому.

- За словами Калініна, генеральний директор клубу Сергій Рафаїлов перед ним вибачився, і незабаром «Зоря» публічно заявить про його непричетність...

- Нерозумно це все. Він усім відкрито вже говорив, коли гра була з «Карпатами», що він привезе пенальті (і «стримав слово» вже на 29-й хвилині матчу молодіжних команд. - Прим. авт).

- І все-таки, що відповісте на конкретне звинувачення про 40 тисяч гривень, які з'явилися на картці Калініна?

- Повторюю, я все розповів ФФУ.

- Коли варто чекати рішення дисциплінарних органів у цій справі?

- Начебто повинно бути 3 лютого, - передає слова гравця MatchDay.