Сестра Сергія Рибалки: «Брат не в захваті від моєї роботи поліцейським»

Динамо Київ 31 Січня, 12:35 877
Сестра Сергія Рибалки: «Брат не в захваті від моєї роботи поліцейським»
Старша сестра півзахисника київського «Динамо» Сергія Рибалки Анна дає поради футболісту про те, як водити машину в Києві.

- Батьки та брат не особливо в захваті від того, що я роблю. Хоча вже трохи змирилися, адже бачать, що мені це подобається. Кажуть, це небезпечна робота, не жіноча, хочуть, щоб я була вдома, займалася дитиною. А якщо і працювала, то за стандартним графіком - без нічних чергувань, з двома вихідними на тиждень. Але поки мені робота приносить задоволення. Планую вступити до юридичної академії, щоб далі розвиватися в цій галузі - не завжди ж працювати патрульним поліцейським.

- Як у вас з'явилася ідея піти в поліцію?

- Коли запустили реформу з перетворення міліції в поліцію, у мене з'явилося бажання поміняти свою діяльність. Тим більше що до цього я пішла з підприємства, де працювала економістом, і до того моменту вже рік сиділа вдома. У цю сферу повертатися точно не збиралася - хотілося щось поміняти в своєму житті та внести свою лепту у зміну країни на краще. Вірю, що це можливо.

- Будете допомагати братові залагоджувати проблеми з правоохоронцями? Можливо, Сергій консультується з вами з яких-небудь питань?

- На щастя, у брата таких проблем не виникає. Хоча коли я була в Києві, то давала Сергієві підказки щодо правил дорожнього руху. Він, правда, до цього поставився скептично (посміхається).

- Незабаром на українських стадіонах під час матчів Прем'єр-ліги з'явиться поліція. Ви теж будете охороняти порядок на трибунах?

- У Харкові я працюю в іншому районі - не поруч зі стадіоном. Але якщо скажуть охороняти правопорядок на арені або на прилеглих вулицях, безумовно, поїду. На домашньому стадіоні «Металіста» я була лише кілька разів, але думаю, під час матчів поліція потрібна, адже часто бувають бійки між уболівальниками.

- Чи часто буваєте в Києві? Слідкуйте за кар'єрою Сергія, буваєте на його матчах?

- З нинішньою роботою, звичайно, складно вирватися, адже це вважається виїздом за межі гарнізону, потрібно попереджати начальство, одержувати спеціальний дозвіл. Раніше, звичайно, їздила на найважливіші матчі. Останній раз була у Сергія на Новий рік.

- Уже бачили свою маленьку племінницю? Допомагаєте няньчити?

- Так, звичайно. На Новий рік вони ще були в пологовому будинку. Маленька Емілія - красуня, на Сергійка схожа. Моя донька Настя каже: «Мама, вона така ж красива, як і я». Ми добре спілкуємося і з Ритою, і з Сергієм, щодня зідзвонюємося, - цитує Анну «КП в Україні».