Олександр Панков: «Селін вірить, що тренерський штаб «Динамо» і збірної України звернуть на нього увагу»

Динамо Київ 31 Січня, 13:47 616
Олександр Панков: «Селін вірить, що тренерський штаб «Динамо» і збірної України звернуть на нього увагу»
Футбольний агент розповів про адаптацію динамівців Євгена Селіна та Андрія Цурікова, які на правах оренди виступають у грецькій Суперлізі.

- Женя Селін дуже добре себе проявляє. І тренерський склад, і керівництво клубу дуже задоволені, що Женя залишився до літа в команді. Грає всі ігри, один з лідерів команди. Вони досить непогано виступають, по ходу гри з «Олімпіакосом» вигравали, зіграли внічию, в останньому матчі з «Іраклісом» теж добилися нічийного результату. Так що команда зараз, можна сказати, «на ходу», і я думаю, що свого завдання до кінця чемпіонату повинна досягти.

Женя вже повністю адаптувався, підучив мову, добре влився у колектив команди, добре спілкується з хлопцями. Нікого не застав з російськомовних, але в принципі, він вже підучив грецьку, все розуміє і вже може грецькою відповісти.

За півроку він зіграв вже достатню кількість ігор за «Платаніас», отримує регулярну ігрову практику і вірить, що тренерський штаб київського «Динамо» і національної збірної України звернуть на нього увагу. Я вважаю, що грецький чемпіонат на сьогоднішній день сильніший за чемпіонат України, там більше команд з серйозним рівнем гри.

У кожному разі, у нього ще два роки контракту з київським «Динамо». Коли він переходив три роки тому, він розраховував грати, бути частиною команди. Але зараз є велика конкуренція в команді саме на позиції лівого захисника. А тут (в «Платаніасі». - Прим. ред.) він грає на позиції лівого центрального захисника. Але Женя налаштований доводити, що він гідний грати в «Динамо», оскільки у нього достатньо ігрової практики в хорошому чемпіонаті. Як буде влітку? Можливо, з «Динамо» підуть якісь гравці, Драговіч або Віда. Женя Селін відданий київському «Динамо» і зацікавлений в тому, щоб грати, для чого і перейшов в оренду, щоб отримувати ігрову практику. Зараз у нього стоїть завдання максимально якісно закінчити чемпіонат, повернутися в «Динамо», а далі буде видно, - розповів Панков інтерв'ю «Футбол 24».

- Стосовно Андрія Цурікова, то він, можна сказати, з «корабля на бал» потрапив в команду, його це і спокушало, оскільки не особливо хотів проходити збори. Зіграв з «Олімпіакосом», у матчі з «Іраклісом» його замінили після першого тайму, бо в Андрія було мікропошкодження, а з учорашнього дня він вже тренується у загальній групі і в наступній грі вже прийматиме участь.

По адаптації йому навіть простіше, аніж Жені Селіну, оскільки в команді грає білорус Сергій Веремко і Георгій Меребашвілі, які говорять російською. Тому в плані мови, адаптації в колективі йому легше. Добре, що так вийшло, оскільки хотілося, щоб Андрій відразу почав грати, - зауважив агент.