Таран: «Необов"язкові голи зламали гру"

Футбол України 8 Листопада, 22:03 836
Таран: «Необовязкові голи зламали гру
Після матчу з Іллічівцем (1:3) виконуючий обов'язки головного тренера запорізького Металурга Олег Таран дав інтерв'ю телеканалу Футбол.

Після матчу з Іллічівцем (1:3 ) виконуючий обов'язки головного тренера запорізького Металурга Олег Таран дав інтерв'ю телеканалу Футбол.


- Сьогодні було дуже багато помилок по заду. Чим це можна пояснити?
 
- Сьогодні п'ять осіб нових грало у складі, так як мені потрібно визначитися з можливостями гравців. Поставили Матяжа, Гавриша і Рудику в центр, Максимова перевели трохи назад, тому що нам потрібно було спробувати отримати контроль в середині поля. Часом це виходило. Гра почалася невдало, адже вже на другій хвилині пропустили гол. Потім трохи вирівняли ситуацію, був контроль м'яча, але не було гостроти.
 
Жуніор, Матяж і Гавриш забули, що потрібно робити акцент на нападників і проникаючі передачі на фланги. В епізоді з другим голом воротар повинен був виручити. Необов'язкові голи зламали гру, плюс на початку другого тайму незібраність призвела до рахунку 0:3. Добре, що хлопці забили хоч би гол престижу.
 
- Будете продовжувати шукати якісь поєднання на полі?
 
- Я не думаю, що у нас є великий вибір гравців. Мене цікавлять проблеми з центральними захисниками, інсайд і нападниками. Чудес не буває. Дуже велика проблема Металурга - це психологія. Прищепити йому дух переможця - це найскладніше. У такій ситуації перебувати з року в рік дуже важко. Взимку потрібно п'ять - шість кваліфікованих футболістів. У нашій ситуації не можна опускати руки, а потрібно рухатися далі .
 
- Ви як і раніше виконуючий обов'язки головного тренера?
 
- Звичайно. Є головний тренер - Сергій Пучков. У нього чинний контракт.
 
- Ситуація з Пучковим поки не вирішилася?
 
- Це не мої проблеми, а керівництва.