Павлов:"Нам вже відступати нікуди"

Футбол України 8 Листопада, 22:12 594
Павлов:Нам вже відступати нікуди
В інтерв'ю телеканалу Футбол головний тренер Іллічівця Микола Павлов прокоментував переможний підсумок матчу із запорізьким Металургом (3:1).

В інтерв'ю телеканалу Футбол головний тренер Іллічівця Микола Павлов прокоментував переможний підсумок матчу із запорізьким Металургом (3:1).

- Було дуже незвично побачити Бутко праворуч на фланзі, Федотова ліворуч, а Іщенко зайняв позицію правого захисника. Звідки така ідея до вас прийшла?
 
- Після однієї з ігор Саша Головко сказав, що коли в Іллічівці випадає два гравці основного складу, то починаються якісь проблеми. Якщо ви помітили, то в програних матчах у нас якраз одна або дві особи не грало, таких як Іщенко та Бутко. Послухавши його, я подумав, що треба знайти місце на полі двом гравцям, які повертаються. Але підказав мені з визначенням складу мій помічник Іван Балан.
 
- Сьогодні Іллічівець був дуже агресивний попереду. Ви якось додатково мотивували хлопців?
 
- Нам вже відступати нікуди - ще крок-два назад, і перетворишся на команду, яка боротиметься за виживання. Думаю, ми це не заслужили.
 
- Очікували, що Таран так перекроїть складу суперника?
 
- Те, що Олег за одну гру не міг нічого зробити - це зрозуміло. Він змінив склад, і той же Жуніор, який сьогодні вийшов, доставив нам багато проблем. До цього його в складі не було.
 
- Коли можна очікувати повернення в стрій грузинів?
 
- Вони ще навіть не приступили до тренувань. Приїхали зі збірною хворі і досі лікуються.
 
- З Металістом і Дніпром вони не зіграють?
 
- Вони тільки почнуть тренуватися. Виходячи з сьогоднішньої гри  я поки не бачу їм місце в основному складі. Їм тепер доведеться завойовувати це місце знову.