​Джон Террі: «Казки не буде, я не завершу кар'єру в «Челсі»

Світовий футбол 1 Лютого, 10:46 640
​Джон Террі: «Казки не буде, я не завершу кар'єру в «Челсі»
Капітан «Челсі» Джон Террі розповів про рішення клубу не продовжувати з ним контракт.
«Перед грою з «Арсеналом» минулого тижня стало відомо, що мій контракт продовжено не буде. Казки не буде, я не завершу кар'єру в «Челсі».

На жаль, відповідь була «Ні». Я не завершу кар'єру в «Челсі», це відбудеться в іншому місці, і у мене піде кілька днів, щоб усвідомити це.
Але в моїй грі нічого не зміниться – ні моя робота на тренуваннях, ні мій внесок на благо команди. Хочу викластися на максимум і завершити сезон на мажорній ноті, зберігши ідеальні відносини з клубом.

Ми обговорювали мою спадщину для клубу і можливість повернутися, коли я завершу кар'єру. Найголовніше зараз – піднятися в турнірній таблиці.

Клуб буде рухатися далі. Жоден гравець не важливіший за клуб. В ідеалі, я б хотів залишитися, але клуб рухається в іншому напрямку. Без сумнівів, будуть куплені 1-2 відмінних центральних захисники.

В майбутньому хочу повертатися сюди з дітьми в якості вболівальника «Челсі» і бачити успіхи своєї команди.

На жаль, досягати нових перемог вони вже будуть без мене, але я хочу, щоб у команди все було добре. Це мій останній сезон, хочу провести його на високому рівні», – наводить слова Террі sports.ru.