Олександр Алієв: «Мілевський зробив собі ім'я в Україні. І засуджувати його за це неправильно»

Динамо Київ 1 Лютого, 16:24 706
Олександр Алієв: «Мілевський зробив собі ім'я в Україні. І засуджувати його за це неправильно»
Колишній півзахисник київського «Динамо» Олександр Алієв закликав білорусів не засуджувати Артема Мілевського за його давнє рішення змінити білоруське громадянство на українське.
«А чому в Білорусі до нього таке ставлення? Не думаю, що людям варто обговорювати Артема і його рішення. Він починав у Білорусі, однак побачив можливість розвиватися як футболіст. Команда Яковенка грунтувалася в якості базової для збірної України. Я ж теж прийняв українське громадянство. Значить, зрозумів, що в цій країні у мене є майбутнє - маю на увазі футбольну кар'єру. Тьома теж бачив, що іншої схожої школи в ті часи не було ніде. І ім'я собі Мілевський зробив в Україні. І засуджувати його за це неправильно.

Стосовно мене, ніколи не звертав уваги на подібні репліки на мою адресу. Я просто хотів рости як футболіст. Бачив, що в Яковенка можу це робити, на відміну від академії московського «Спартака», в якій займався раніше. Як до нас там ставилися! В яких умовах ми жили! В інтернаті, з вихованцями дитбудинку, харчувалися абияк. Зрозуміло, було приємно, коли Яковенко запросив до себе. Побачивши своїми очима ці поля, всю інфраструктуру, було легко прийняти рішення про переїзд. До того ж, належало займатися під керівництвом відмінного в минулому футболіста», - розповів Алієв в інтерв'ю «Прессболу».