Владислав Ващук: «На сьогоднішній день в УПЛ повинно бути взагалі 9 команд»

Динамо Київ 1 Лютого, 19:39 752
Владислав Ващук: «На сьогоднішній день в УПЛ повинно бути взагалі 9 команд»
Екс-гравець київського «Динамо» Владислав Ващук у розмові з 1927.kiev.ua розповів про майбутню зустріч свого колишнього клубу проти «Манчестер Сіті», а також висловив свою думку щодо формату наступного чемпіонату України.

- «Динамо» скоро належить зіграти в 1/8 Ліги чемпіонів. Які ваші очікування?

- Ліга чемпіонів рятує наш футбол, чемпіонат. Особливо те, що лідери продовжують свої виступи і в раундах плей-офф. Очікую вдалого виступу, продовження шляху. Однак, на сьогоднішній момент ніякого підсилення у «Динамо» немає, а є зіграний колектив, який може показати те, на що вони здатні.

- Наскільки важливо було зберегти взимку Ярмоленка, Драговича, Хачеріді, інших лідерів?

- Якщо є мета - досягати певних високих цілей – треба зберігати склад. Для чого тоді вигравати чемпіонат, матчі в Лізі чемпіонів – незрозуміло. Дуже правильно, що зберегли Ярмоленка, Хачеріді, Драговича. Якщо б цього не відбулось – треба було б вливатись новим гравцям у склад «Динамо».

- Втрата Компані, Насрі та де Брюйне може сильно позначитись на грі «Манчестер Сіті»?

- «МанСіті» - дуже серйозний суперник. Так, вони втратили своїх лідерів, але їх втрати не грають великої ролі. Це дуже кваліфікована команда з відповідними гравцями.

- У «Динамо» попереду лише спаринги, у «МанСіті» - достатньо офіційних матчів. Цей фактор відіграє велику роль?

- У першій грі – так. Буде присутнє певне хвилювання, перші 15-20 хвилин складно дадуться киянам, а потім вирівняють гру.

- Яке ваше ставлення до нового формату?

- На мою думку, на сьогоднішній день в УПЛ повинно бути взагалі 9 команд. Це ті, хто дійсно можуть утримувати гравців, виплачувати своєчасно зарплату.

- Радикальний підхід…

- Він не радикальний, а практичний. Сьогодні багато хто вже перестав обіцяти, почали більш реально дивитись на речі. Хтось може платити, хтось – ні. Деякі речі до сих пір обіцяють. Я казав раніше про те, що «Говерла» не виплатить свої борги, так воно і сталось. Підписали Меморандум. І що? Я про це казав ще влітку, але на це ніхто не звернув увагу, навіть офіційні органи, які мали це зробити. Почали це бачити ближче до зими, коли ледь-ледь закінчили цю першість. Це із року в рік,і всі намагаються обдурити один одного.

Розмовляв Олександр Ушаков