«Шахтар» також цікавився Корзуном

Динамо Київ 1 Лютого, 23:18 587
«Шахтар» також цікавився Корзуном
Новачок київського «Динамо» розказав by.tribuna.com про процес узгодження свого трансферу.

- Ти зовсім не брав участі в переговорному процесі?

- Усі питання вирішував мій агент Вадим Шаблій. Я навіть не вникав у всі тонкощі. Ми познайомилися з ним десь півроку тому. Тоді він вийшов на мене з двома конкретними пропозиціями. Людина сказала:

«От у тебе є залізні варіанти».

Це підкупило. Не було якихось віртуальних пропозицій, чогось висячого. Я сказав, щоб з усіма запитаннями зверталися в мінське «Динамо». Так і зробили. Як бачите, все вийшло відмінно.

- Два конкретних варіанти - це київське «Динамо» і «Шахтар»?

- Ага, солігорський :). Якщо серйозно, то був інтерес з боку донецького «Шахтаря».

- Чому ти вибрав київське «Динамо»?

- Все-таки «Динамо» є «Динамо». Воно якось ближче.

- Переговори по твоєму переходу тривали два місяці...

- Чи не накручував себе, все одно від мене нічого не залежало. Величезне спасибі Юрію Саничу (Чижу - Tribuna.com). Якби не він, досі грав би в мінському «Динамо», а не в київському. Все вийшло завдяки Чижу. Вдячний йому за те, що відпустив мене. Він відразу сказав:

«Якщо є інтерес - нехай виходять на мене. Будемо розмовляти».

- Кажуть, Чиж хотів за тебе компенсацію в два мільйони доларів.

- Чесно кажучи, не знаю. Я не чув ні про які суми. Питання вирішували Суркіс і Чиж. Краще ставити ці запитання їм. Ще раз повторю, дуже вдячний Чижу. Він дає мені вже другий шанс у кар'єрі. Перший був після травми коліна. Не уявляєш, як я йому вдячний! Вважай, людина дає мені дорогу у футбол. Не можу сказати про нього нічого поганого, тільки хороше. Ще в суботу грав проти «Крумкачоў», а скоро можу вийти проти «Манчестер Сіті».

- Не боїшся постійних порівнянь в Києві з Олександром Хацкевичем?

- Мені до нього ще працювати і працювати. Олександр Миколайович - культовий для Києва гравець. Мені до нього далеко. Буду намагатися довести свою спроможність. Зроблю все, що в моїх силах. Дуже хочеться принести користь своїй команді.

- Кажуть, саме Олександр Миколайович допоміг тобі перебратися до Києва...

- Я не в курсі. Всіма справами заправляв мій агент. Краще запитати у нього. Не знаю, хто кому давав рекомендації. Це не моя справа. Моє завдання працювати і кожен день ставати кращим. Поки не думаю про конкурентів. Буду просто працювати. Сподіваюся, головний тренер помітить це. Поки є тільки почуття радості. Все-таки кожен футболіст мріє потрапити в такий топ-клуб. Залишається тільки відповідати цьому рівню, а там подивимося, як складеться.