Стало відомо, скільки Богуслаєв винен співробітникам ФК «Металург»

Футбол України 1 Лютого, 23:53 943
Стало відомо, скільки Богуслаєв винен співробітникам ФК «Металург»
Заборгованість власників ФК «Металург» по зарплатах колишніх співробітників клубу складає близько 1,5 мільйони гривень.

Про це 061 повідомила Наталія Заболотна, член комісії Запорізької облради з питань погашення заборгованості із зарплат, пенсій, стипендій та інших соцвиплат.

У минулу п'ятницю, 29 січня, комісія облради по заборгованостях розглядала на своєму засіданні і питання боргів ФК «Металург». Представники ФК захід проігнорували, але суми заборгованостей власників клубу по зарплатах, податках і єдиного соцвнеску все одно були озвучені.

«У ПФК «Металург» (Запоріжжя)- 250 працівників. Заборгованість по зарплатах - 1 351 000 гривень, борг по ЄСВ - 1 222 600 гривень, податкових боргів - на 1 695 700 гривень», - розповіла Наталія Заболотна.

Також у власників «Металурга» станом на минулу п'ятницю були заборгованості і перед співробітниками ГО «Футбольний клуб «Металург» - це працівники металлургівської ДЮСШ.

«Тут 29 співробітників. Заборгованості по ЄСВ - 125 600 гривень, по зарплаті - 152 500 гривень», - повідомила член обласної комісії по заборгованостях Наталія Заболотна.

Відзначимо, що дана інформація є актуальною на момент проведення засідання і була надана членам комісії відповідними службами - Пенсійним фондом, фіскальною службою та департаментом соцзахисту.

Нагадаємо, що самі представники ФК «Металург» заявляли про загальні борги клубу у розмірі 60 мільйонів.