12 грудня Рамос може стати головним тренером "Динамо"

Динамо Київ 9 Листопада, 10:03 1996
12 грудня Рамос може стати головним тренером Динамо
Олегу Блохіну, незважаючи на дві поспіль перемоги в ЛЄ, як і раніше загрожує зимова відставка. Подейкують, після поразки в Луганську навіть було прийнято рішення про її неминучість.

Напередодні пройшов слух, що прийняти динамівців може Хуанде Рамос, який четвертий рік очолює "Дніпро".

Ні сам іспанець, ні гендир дніпрян Стеценко заперечувати цього не стали. А наше джерело в "Динамо" сказало, що такий розвиток подій - не виключено. Раніше Ігор Суркіс заявляв, що якщо у Блохіна не вийде, його точно замінить неросійськомовних іноземець. Рамос, який двічі брав Кубок УЄФА з "Севільєю", цими ознаками відповідає. Тим більше, на відміну від того ж Магата, знайомий з реаліями ЧУ.

"Боюся, це буде втрачений час для "Динамо", - сказав нам Леоненко. - Іспанець стільки років готував «Дніпро», а вони все одно четверті. Прийде він до Києва - знову 2-3 роки треба чекати. Ну, і гроші. Адже вони мають властивість закінчуватися. "Динамо" стільки вклало в новачків, а тут - знову по новій?"

За нашими даними, втім, виділяти великі ресурси на новачків Суркіс вже не має наміру, вважаючи, що добиватися результату потрібно з наявним матеріалом. "А він більш високої якості, ніж у дніпрян, - вважає джерело. - Стало бути, від Рамоса можна чекати більш високих результатів, ніж у "Дніпрі". Враховуючи це і дружні відносини Суркіса і Коломойського, не здивуюся, якщо після фінальної гри року, 12 грудня, іспанця оголосять новим тренером " Динамо".