Олег Федорчук: «Гвардіола в «Мансіті» – це не на руку «Динамо»

Динамо Київ 2 Лютого, 16:34 526
Олег Федорчук: «Гвардіола в «Мансіті» – це не на руку «Динамо»
Футбольний експерт — про передумови в стані «Манчестер Сіті» перед приходом Хосепа Гвардіоли.
«Згадайте, аналогічно призначали Гвардіолу і тренером «Баварії» в 2013-му — за півроку до вступу на посаду. І в тому сезоні ще при Хайнкессі, очікуючи приходу Пепа, мюнхенці виграли і Лігу чемпіонів, і Бундеслігу, і національний Кубок. Подібної прудкості можна чекати і зараз від «Мансіті», — пророкує «Сегодня» експерт Олег Федорчук.

— Пеллегріні отримав шанс ризикувати в спокійній обстановці, а футболісти, які хочуть залишитися при Гвардіолі, тепер будуть віддаватися з подвоєною енергією. Ефект — явно не на руку «Динамо».

«Що стосується мотивації Гвардіоли, то він вже відбувся як футболіст і великий тренер. Гроші для нього, як і для того ж Моуріньо, не так важливі.

Він шукає гострих відчуттів, — продовжує Федорчук. — В Англії набагато складніше працювати, ніж у Німеччині, де чемпіонська інтрига зникає вже в першому колі. Він проміняв комфортне життя в Мюнхені на виклик. На харизмі Гвардіоли «Мансіті» пристойно запрацює — отримає більше грошей від спонсорів. Іміджевий хід! При цьому Мессі не Мессі, але хтось з «Барси» у Гвардіоли влітку точно з'явиться. Наприклад, Бускетс або Іньєста. Будь-якому тренеру потрібен провідник у команді».