Унаї Мельгоса: «Готуємося до гри з «Мідлсбро» по своїй програмі»

Динамо Київ 2 Лютого, 18:17 512
Унаї Мельгоса: «Готуємося до гри з «Мідлсбро» по своїй програмі»
​За тиждень до матчу плей-оф Юнацької Ліги УЄФА «Мідлсбро» - «Динамо» на питання кореспондента офіційного сайту ФК «Динамо» відповів старший тренер «біло-синіх» Унаї Мельгоса.

- Команда три тижні готується до другої частини сезону, чи задоволені ви проведеною роботою?

- З відпустки хлопці вийшли з бажанням добре попрацювати. У порівнянні з літом була помітна різниця в розумінні гри. Фізично місяць простою вплинув на стан гравців, над цим ми теж попрацювали. Більш-менш перший етап підготовки мені сподобався, залишився всім задоволений. Після повернення з Іспанії гравці отримали чотири дні відпочинку, після якого знову приступили до тренувань.

- Чи будуть у другій частині сезону в команді нові гравці?

- З'явилося пару нових футболістів. Це Ахмед Алібеков із запорізького «Металурга», Владислав Ігнатьєв, але він через травму з нами зараз не тренується. Також залучили з динамівської Академії Владислава Попова.

- З чим пов'язаний трансфер з команди Артема Ярмоленка?

- У динамівської Академії та молодіжному складі є багато гравців, які приходять або йдуть. Деякі підходять під нашу модель гри, а деякі ні. За Артема Ярмоленка прийнято рішення, що він залишить команду. Вирішили дати більше шансів показати себе Олександру Масалову і Владиславу Попову. Було прийнято таке рішення. Артему ж я бажаю в Португалії плідної кар'єри. Це буде дуже позитивний для нього досвід, з якого він зможе витягти максимум.

- Зараз команда акцентовано готується до матчу з «Мідлсбро»?

- По правді кажучи, для підготовки до конкретного матчу у нас відведено не надто багато днів. Ми продовжуємо підготовку за заздалегідь визначеним планом, особливо нічого не змінювали. Працюємо над більш загальними моментами, ми не перша команда, яка може дозволити собі готуватися до певного суперника. Відпрацьовуємо фізичні компоненти, технічні та тактичні дії. Це загальний напрямок роботи, нічого специфічного саме під гру з «Мідлсбро» тут немає.

- Розкажіть детальніше про плани команди на останні до гри з «Мідлсбро» дні?

- Зараз ми проводимо по два тренування на день, на четвер запланована двостороння гра між двома групами молодіжних складів. У п'ятницю у гравців буде вихідний, а в суботу вирушимо до Англії, де і продовжимо підготовку вже на натуральних полях.

- Ваша характеристика команди «Мідлсбро», вдалося зібрати необхідну інформацію?

- Я більше уваги звертаю на підготовку і гру своєї команди. У цьому плані я задоволений, хлопці добре працюють, я позитивно оцінюю їх зусилля. Що стосується «Мідлсбро», нам, можливо, не вдалося дістати відео всіх ігор, які хотілося подивитися. Тим не менш, інформація є, ми її повідомимо гравцям. Але за рамки нашої програми виходити не будемо. «Динамо» готує гравців на майбутнє, ми більше звертаємо увагу на себе, більше цікавить реакція підопічних, яка буде виходити від них як до, так і під час матчу. Нам більше важлива не перемога в конкретних матчах, а виграш у розвитку гравців. І їх підготовка для першої команди.

- Матч на центральному стадіоні Мідлсбро «Ріверсайд» у присутності великого числа вболівальників буде для ваших підопічних корисним досвідом?

- Це неймовірний досвід, який відрізняється від набутого від час виступів в українському чемпіонаті. Подивимося, як гравці відреагують на хороші і погані моменти в грі, на обстановку на стадіоні, загострення пристрастей. Як вони зможуть з цим впоратися, при цьому показавши свої найкращі сторони, сховавши недоліки. Для деяких команд такі матчі показують, чого вони варті. А для інших навпаки, дають імпульс у розвитку. Я сподіваюся, ми відносимося до другої категорії команд, при цьому кожен гравець і колектив загалом зможуть продемонструвати свої найкращі якості.

* фото А.Лукацький