Федорчук: «Cитуація з «Дніпром», скажімо так, в підвішеному стані»

Динамо Київ 2 Лютого, 19:20 664
Федорчук: «Cитуація з «Дніпром», скажімо так, в підвішеному стані»
Екс-півзахисник Дніпра Валерій Федорчук розповів про своє відновлення після травми і плани на майбутнє.

Наприкінці жовтня минулого року хавбек, будучи гравцем «Дніпра», отримав травму хрестоподібних зв'язок. Відповідно до початкового прогнозу, на відновлення йому було відведено близько півроку. За цей час «Дніпро» передумав продовжувати з Валерієм контракт, і з настанням 2016 футболіст виявився вільним агентом. Як раніше розповідав сам гравець, січень він повинен був провести за кордоном, займаючись своєю реабілітацією і пошуком нової команди.

- Найсерйозніший етап відновлення вже позаду, - каже Валерій у інтервю для Sport Arena. - Але потрібно продовжувати роботу. Якщо все буде нормально, то місяця через два я вже повинен буду грати.

- Ви говорили, що до початку лютого може бути хоч якась ясність з варіантами подальшого продовження кар'єри. Вона вже є?

- Є клуби, які виявляють зацікавленість у моїх послугах. Але, мабуть, їм щось заважає зробити заключний крок вперед. Хоча я можу зрозуміти ці клуби: у них є побоювання через мого стану після травми, адже пошкодження було серйозне. Але я не падаю духом і зберігаю впевненість у своїх силах. Говорячи футбольною мовою, «метушні не ловлю». Я бачу, що відновлення проходить добре, і необхідно тільки час, щоб я почав повноцінно тренуватися.

- Що далі чекає вас в процесі відновлення?

- Десь через місяць я повинен повністю відновитися і почати тренуватися. Але у мене не стоїть завдання «форсувати свою готовність». Буду рухатися вперед виключно за свого самопочуття.

- Виходить, у питанні з визначенням клубу поки пауза на місяць?

- Ні. Я відновлююся, готуюся і паралельно вивчають варіанти, які з'являються.

- Думаєте залишитися в Україні, або ж готові відправитися кудись за кордон?

- Я зараз у тій ситуації, що розглядаю всі варіанти. Ставлюся я до цього спокійно. Футбол - це циганська професія. Сьогодні ти вдома, а завтра - вже в іншому місці.

- Можна зробити ще один висновок, що з Дніпра з вами ніхто не виходив на зв'язок. Чи так це?

- Після того, як я почав самостійно займатися своїм відновленням після операції, яка була зроблена в Німеччині, зі мною справді з Дніпропетровська ніхто не зв'язувався. Та й я не в тому положенні, щоб першим дзвонити. Тому, ситуація з «Дніпром», скажімо так, в підвішеному стані.