Рибка обрав "Динамо", тому що не міг підписати контракт з іноземним клубом

Динамо Київ 9 Листопада, 11:55 1746
Рибка обрав Динамо, тому що не міг підписати контракт з іноземним клубом
Олександр Рибка повернувся у київське "Динамо". Угода розрахована на 3 роки. Своїй команді воротар зможе допомогти тільки у 2014 році, коли закінчиться його термін дискваліфікації.

Нагадаємо, Рибка є вихованцем "Динамо", але із першої спроби закріпитися в першій команді не зміг. Він деякий час вдало виступав в "Оболоні", а потім в донецькому "Шахтарі". Після того, як воротаря дискваліфікували за допінг, Олександр пішов із донецького клубу. Ось тепер він знову в "Динамо".

- Олександре, чому зупинили свій вибір саме на київському "Динамо"?

- Поступила пропозиція, непоганий варіант для прогресу. Тим паче, удома, мій рідний клуб. Тому довго не вагався.

- Ваш агент Андрій Головаш неодноразово говорив, що шукає вам клуб за кордоном. Чому змінилися пріоритети?

- Були певні паперові ньюанси, із поїздкою в закордонний клуб до завершення терміну дискваліфікації. В цьому була заковика. Я не мав права підписувати контракт, офіційно перебувати і тренуватися в іноземному клубі. Треба було чекати, а мені хотілося якнайшвидше визначитися зі своїм клубом. А час уже підтискав, залишалося кілька місяців. Хотів сконцентруватися на роботі, спокійно готуватися до повернення.

- Мабуть, ви уже готові до того, що найпопулярнішим питанням журналістів стосуватиметься ваших стосунків із уболівальниками "Динамо"? Я про ваш жест, адресований трибунам під час гри "Динамо" - "Шахтар"…

- Уже не раз пояснював цю ситуацію, готовий робити це і в майбутньому, жодних проблем. Стосунки із уболівальниками у мене нічим не зіпсовані, вони нормальні. А той мій жест був адресований не фанатам, а кільком "відморозкам". А потім хтось це дуже розкрутив, не знаю навіщо. Уже говорив про це. Думаю, що про це будуть питати неодноразово. Але нічого страшного, буду усім пояснювати. Вважаю, що уболівальників київського "Динамо" я ніколи нічим не ображав.

- Погодитеся, що в сучасних реаліях перехід із "Шахтаря" в "Динамо" - подія незвична?

- Я погоджуюся з вами. Але запевняю, що під дверима Ігоря Михайловича із протягнутою рукою і проханням взяти мене в команду, я не стояв. Пропозиція поступила зі сторони клубу. Це було виважене рішення, погоджене із тренерським штабом. Вони ж мабуть теж усе обмірковували. Зі свого боку можу сказати, що в "Шахтар" я переходив не із "Динамо". Так, я вихованець "Динамо", але переходив у донецьку команду із "Оболоні". Мені запропонували повноцінний контракт, можливість пограти на високому рівні, в Лізі чемпіонів. Думаю, жоден футболіст не відмовився б від такої пропозиції. Київське "Динамо" на той період не висловлювало зацікавленості у мені, взагалі мені не було із чого вибирати.

- Після того, як ви відмовилися пролонгувати угоду із "Шахтарем", більше не проводили переговори із донецьким клубом?  

- Не знаю, зі мною ніхто не спілкувався. Усі переговори проводив мій агент. Наскільки я знаю, переговорів більше не було.

- В якій ви зараз формі?

- У фізичному плані я в хорошій формі. Тренувався з другою, а потім і з першою командою. Тому у фізичному плані почуваюся непогано. А ось про ігрову форму нічого сказати не можу. Це все покаже час і збори.

- Важко було себе підтримувати у формі упродовж майже двох років?

- Звісно, коли тренуєшся по командному циклу, то легше. У мене ж були періоди, коли  доводилося самостійно тренуватися. Але нічого, зараз буде усе гаразд.

- Зараз, мабуть, дуже уважно вивчаєте склад продуктів, які споживаєте?   

- Так, за цим дуже уважно стежу.