Ігор Суркіс звернувся до вболівальників

Динамо Київ 2 Лютого, 22:32 443
Ігор Суркіс звернувся до вболівальників
Президент «біло-синіх» Ігор Суркіс прокоментував дозвіл УЄФА провести гру «Динамо» - «Манчестер Сіті» з глядачами та звернувся до вболівальників.

- Ми дуже раді, що Апеляційна інстанція УЄФА сприйняла наші доводи, й завдяки цьому матч проти «Манчестер Сіті» на НСК «Олімпійський» пройде з глядачами. Це чудова новина не лише для клубу, але й для тисяч уболівальників, які бажають відвідати перший поєдинок плей-оф Ліги чемпіонів у столиці України з моменту легендарного півфіналу проти «Баварії» в 1999 році.

Після листопадового рішення Контрольно-дисциплінарної та етичної інстанції УЄФА наш клуб провів без перебільшення величезну роботу, спрямовану не стільки на виграш апеляції, скільки на запуск глобальних змін у системі роботи київського «Динамо» у сфері забезпечення безпеки на матчах. Не менш важливо й те, що клуб доклав усіх зусиль, щоб допомогти компетентним органам знайти та притягнути до відповідальності винуватців інциденту.

У цьому зв'язку хочу подякувати, з одного боку, УЄФА та ФФУ, які з максимальною об'єктивністю поставилися до аргументів київського «Динамо», а з іншого боку – правоохоронним органам, які надали всю необхідну допомогу нашому клубу, а також успішно розслідували цей інцидент. Як ви знаєте, були виявлені причетні до безладів на трибунах. Щодо них - проводяться відповідні судові процедури, а один із фігурантів уже засуджений.

Безумовно, одним із вирішальних факторів стало й те, що дане питання перебуває на контролі у вищих державних осіб, включаючи Президента України Петра Порошенка. Вкрай важливо відзначити, що у сформованій ситуації не лише наш клуб, але й національні футбольні та правоохоронні структури прийшли до висновку про необхідність перегляду діючої системи безпеки змагань.

У свою чергу київське «Динамо» обіцяє докладати всіх можливих зусиль для боротьби з агресією та насильством на трибунах, а також для підтримки кампанії УЄФА з викорінення расизму, ксенофобії та інших форм дискримінації та нетерпимості у футболі.

У цьому контексті ми дуже розраховуємо не тільки на співпрацю з вітчизняними та міжнародними футбольними і урядовими структурами, але й на підтримку з боку вболівальників. Саме вони мають стати нашими головними помічниками та партнерами в цій галузі. Їхній позитивний настрій, справжня культура вболівання та вміння не піддаватися на провокації є запорукою збереження безпечної, доброзичливої, по-справжньому футбольної атмосфери на будь-якому матчі.

Немає жодних сумнівів, що тільки спільно можна перетворити стадіон на абсолютно безпечне й комфортне місце, де головною метою кожного відвідувача є підтримка улюбленої команди та насолоджування футболом.

Щиро закликаємо всіх, хто вболіває за київське «Динамо» та дорожить честю нашого клубу, допомогти нам досягти цієї мети.