«Виродки»: Фанати «Манчестер Сіті» розкритикували УЄФА за рішення по «Динамо»

Динамо Київ 2 Лютого, 22:43 369
«Виродки»: Фанати «Манчестер Сіті» розкритикували УЄФА за рішення по «Динамо»
Фанати «Манчестер Сіті» в більшості негативно сприйняли дозвіл провести «Динамо» гру з вболівальниками. На думку англійських фанів, боротьба УЄФА з расизмом схожа на профанацію.

«УЄФА має бути повністю змінений. Союз перебуває на руїнах і далекий від фанатів», - написав уболівальник під ніком Masterwing на форумі шанувальників «Манчестер Сіті».

А ось фанат Ancoats виступив з радикальною пропозицією: «Клуб повинен виступити із заявою, щоб УЄФА зробив повністю безкоштовним відвідування матчу нашими фанатами, включаючи саму поїздку. А оплатити все повинно «Динамо».

«У нас відняли нашу перевагу в гостьовому матчі. Смішно до неподобства. Довбані виродки», - не приховує своїх емоцій фанат Kippaxblue76.

«Це смішно - приймати таке рішення за три тижні до гри. Всі, хто хотів би туди поїхати, ймовірно, зараз собі це не дозволять», - обурився Citytill1die84.

Шанувальник з ніком MCFC1993 також не підтримав УЄФА: «Це непогано для наших фанатів. Хоча я і не згоден з рішенням УЄФА. Є відчуття, що можна було дозволити прибути на матч фанатам суперників «Динамо», але заборонити киянам відвідати гру».

Відзначимо, що деякі фанати «Манчестер Сіті» розглядають можливість поїздки до Києва, вивчаючи пропозиції авіаперевізників, пише «Обозреватель».

Нагадаємо, матч «Динамо» - «Манчестер Сіті» пройде на НСК «Олімпійський» 24 лютого. Гра у відповідь в Англії запланована на 15 березня.