Андрій Головаш: «Яковенко в «Динамо»? Все відбулося професійно, ми уникли спекуляцій у пресі і дешевих ілюстрацій в соцмережах»

Динамо Київ 3 Лютого, 10:16 681
Андрій Головаш: «Яковенко в «Динамо»? Все відбулося професійно, ми уникли спекуляцій у пресі і дешевих ілюстрацій в соцмережах»
Агент півзахисника Олександра Яковенка розповів Football.ua про перехід свого клієнта в київське «Динамо».

- Раніше Ви як агент неодноразово заявляли, що ваш Олександр не розглядає Україну як можливе місце роботи, в принципі. Що змінилося тепер?

- Яковенко перейшов не просто в Україну, а в «Динамо» (Київ). Для Сашка це велика різниця.

Він виріс на очах того покоління футболістів київського «Динамо», яке виграло останній в історії клубу єврокубок. Він просякнутий динамівськими традиціями, тому цей трансфер я робив з душею.

- Підписавши контракт з «Динамо», на Ваш погляд, Олександр, звиклий саме мешкати в європейських країнах з високим рівнем життя і з іншим менталітетом людей, не відчуватиме дискомфорт в нинішніх українських реаліях?

- Наскільки я знаю, з «реаліями» в «Динамо» все в порядку. Плюс, Саша прийшов грати, а не шукати комфорт.

- Хто виявив ініціативу при цьому переході в першу чергу: Ви - як представник гравця, вийшли з пропозицією на «Динамо», або ж «Динамо» зробило перше пропозицію Вам і Олександру?

- Це був крок один одному назустріч.

- Як довго велися переговори з «Динамо»? Наскільки складно вони протікали?

- Все сталося швидко і професійно. Ми уникли спекуляцій у пресі і дешевих ілюстрацій в соцмережах, на що сьогодні, схоже, мода. Результат досягнутий завдяки професіоналізму всіх учасників цього процесу.

- Розриваючи контракт з «Фіорентиною», Ви вже знали, що Олександр продовжить кар'єру в Києві чи домовленість з «Динамо» трапилася пізніше? Можливо, умовою «Динамо» був якраз розрив контракту з «Фіорентиною» і підписання контракту з Олександром, якщо тільки він стане вільним агентом?

- Переговори на той момент вже велися. Але їх хронологію розкривати я не вважаю за потрібне.

- Якщо Ви можете сказати, на який термін розрахований контракт Яковенка з «Динамо» - попрошу це зробити. Якщо ні - скажіть хоча б, довгострокова ця угода або ж навпаки - контракт підписаний до кінця сезону чи, наприклад, на рік?

- Угода розрахована на тривалий термін з урахуванням зацікавленості сторін. Все демократично і коректно.

- Наскільки важливим для Олександра при переході в «Динамо» був той факт, що тепер він напевно отримає більше ігрової практики і, відповідно, буде на виду у тренерського штабу збірної України напередодні Євро 2016?

- Для Сашка все важливо. Безумовно, будь-який нормальний футболіст мріє грати у збірній. Але основні думки сьогодні пов'язані з «Динамо» і бажанням перемагати у всіх турнірах.

- У Олександра довгий час не було ігрової практики. У якій формі він зараз знаходиться?

- Саша - справжній професіонал і завжди вимогливий до себе. Форму тримав по максимуму. Зараз відлітає з командою, у нього є час. В цілому, він у гарних кондиціях.

- Чи була у Вас предметна розмова з Сергієм Ребровим? Чи може негативно вплинути той факт, що Яковенко пропустив перший збір команди? На якій позиції Сергій Ребров планує використовувати Яковенка?

- У мене була розмова з Сергієм Ребровим, і основним питанням була думка Реброва як тренера і бажання працювати з футболістом. Всі інші питання - це не моя компетенція. Ребров - тренер, і він знає, що йому потрібно робити.

- Якими Ви бачите мотиви «Динамо» при запрошенні Яковенка? Це зроблено з метою збільшення конкуренції, таким чином клуб готується, наприклад, до продажу Ярмоленка, або ж щось інше? Напевно Ви обговорювали цей момент під час переговорів з «Динамо», адже розуміння мотивів клубу дає можливість зрозуміти, яка роль у команді може бути відведена Яковенку.

- Яковенко - кваліфікований виконавець з досвідом виступу в Лізі чемпіонів, у Сашка є клас. Це - основна причина, чому «Динамо» зацікавлене у футболісті.

- Які особисті цілі ставить Олександр перед собою?

- Перемагати разом з клубом.