Андрій Головаш: «Контракт Яковенка може бути продовжений на три роки»

Динамо Київ 3 Лютого, 17:25 661
Андрій Головаш: «Контракт Яковенка може бути продовжений на три роки»
Менеджер Андрій Головаш розповів про деталі контракту Олександра Яковенка з київським «Динамо».

- Перехід Яковенка в «Динамо» став одним із найнесподіваніших цієї зими. Як стався цей трансфер?

- Повинен сказати, що крім варіанту з «Динамо», у Сашка було ще кілька пропозицій. Він розірвав контракт з «Фіорентиною» і на правах вільного агента міг перейти в будь-який клуб. Яковенко - киянин, але він раніше ніколи не виступав в Україні. Тому Саша прийняв рішення про те, щоб спробувати свої сили в київському клубі.

- Контракт із «Динамо» розрахований на півроку - це було рішення клубу?

- Ні, це обопільне рішення. За цей час у клубу буде шанс оцінити нинішні можливості Яковенка, а у Саші - показати все, що він може. Підписуючи контракт, ми не хотіли, щоб у клубу були якісь ризики. Але можу вам сказати, що в контракті є пункт про пролонгацію угоди на три роки.

- Які інші варіанти працевлаштування були у Яковенка?

- Було кілька пропозицій від закордонних клубів. Але Саша прийняв рішення, що на даному етапі для нього краще повернутися в Україну. Раніше ми, в принципі, варіанти з Україною не розглядали, та й не було таких варіантів. Зараз же з'явився конкретний інтерес - і цей варіант був для Яковенка пріоритетним. Все-таки «Динамо» - це «Динамо».

- Чому в Олександра не вийшло заграти у «Фіорентині»? Перехід в Серію А був помилкою?

- Я вже говорив, що у футбольному плані непорозуміння з тренерами - ні з Віченцо Монтеллою, ні з Паулу Соузою у Саші не було. Але були проблеми з одним із директорів клубу - навколофутбольні моменти, інтриги. Це стало однією з причин, чому в нього не склалося у Флоренції.

- Сергій Ребров сказав, що добре знайомий з можливостями Яковенка. На якій позиції він зможе його використовувати?

- Саша може зіграти на кількох позиціях в атаці та в середній лінії. Упевнений, що наставник «Динамо» знайде для нього місце на полі, де він буде приносити максимальну користь, - розповів Головаш Sport.ua.