Головний тренер «Сталі»: «Наша кінцева мета - виступ в єврокубках»

Футбол України 3 Лютого, 20:51 514
Головний тренер «Сталі»: «Наша кінцева мета - виступ в єврокубках»
Новий наставник «Сталі» Ерік Ван дер Меєр розповів про плани та задачі команди.

- У чому перевага вашої тактики 4-3-3?

- У плані організації це найбільш оптимальна тактика для пресингу. Я саме так хочу грати. Зберігається невелика дистанція між лініями, на полі виникають свого роду трикутники. Я виріс на цій тактиці. Самі розумієте, що я з Голландії.

- У чому філософія вашої гри?

- Хочу грати в реалістичний футбол. Вивчаю суперника, знаходжу слабкі місця, на які можна натиснути. Хочу запевнити, що ми будемо грати в атакуючий футбол, і його будуть впізнавати наші суперники.

- Чи вистачає вам гравців під вашу схему?

- На жаль, поки не вистачає. Але у нас ще достатньо часу, тому зараз ми ще новачки. У першу чергу, нам не вистачає гравців групи атаки. Хотілося б також одного або двох гравців в оборону. З воротарями у нас повний порядок. В цілому у нас хороша команда, яка може добитися успіху.

- Яка подальша доля Лазича, Бруно і Габріеля?

- Ми все ще придивляємося до них. Той же Лазич півроку не грав, тому його фізичний стан ще далекий від того, який нам потрібен. Бруно з нами тільки кілька днів, не рахуючи тренувань на снігу. Можливості Габріеля ми добре знаємо по Металургу, але ще потрібно вирішити, чи впишеться він в колектив і ігровий стиль «Сталі».

- Хто лідер команди?

- Наш голкіпер Паньків. Він досвідчений, як і Іщенко. Вибирати капітана буду я, але обов'язково пораджуся з помічниками і всією командою. Це повинен бути лідер не тільки на полі, але і поза ним.

- Як склалося ваше повернення в Україну?

- Мені було сумно покидати Донецьк, адже там я провів фантастичний період. Після цього я був на постійному зв'язку з Ісраеляном. Одного дня він запропонував мені повернутися в Україну, і я без роздумів погодився.

- На якій позиції хочете побачити «Сталь» в кінці сезону?

- Було б добре фінішувати на четвертому місці. Звичайно, це не зовсім реально. Якщо фінішуємо вище 8-9 місця, місія буде виконана, але тільки на цей сезон. Ми повинні думати про майбутнє, адже наша кінцева мета - виступ у єврокубках, - розповів тренер в інтерв'ю для телеканалу »Футбол 1».