​Анатолій Дем'яненко: «Яковенко і Корзун посилять конкуренцію в «Динамо»

Динамо Київ 4 Лютого, 09:55 748
​Анатолій Дем'яненко: «Яковенко і Корзун посилять конкуренцію в «Динамо»
Екс-наставник «біло-синіх» Анатолій Дем'яненко — про новачків столичного клубу.

— Анатолію Васильовичу, перед другим збором Сергій Ребров запросив в «Динамо» двох новачків — білоруського півзахисника Микиту Корзуна і українського нападника Олександра Яковенка. Необхідно було динамівцям це посилення?

— Однозначно на даний момент можна сказати, що обидва футболісти складуть конкуренцію гравцям, що зараз виступають у «Динамо». Про Корзуна ми знаємо небагато, тому поки що говорити про його рівень майстерності не будемо. Чемпіонат покаже, чи зуміє він проявити і зарекомендувати себе в «Динамо». Але якщо динамівські селекціонери звернули на нього увагу, значить, він талановитий і перспективний гравець. Що стосується Яковенка, то це досвідчений футболіст, грає на різних позиціях в центрі поля, на флангах, тому, очевидно, був потрібен «Динамо» Сергія Реброва, - сказав Дем'яненко matchday.ua.

— Для Яковенка перехід в «Динамо» — шанс через столичний клуб зачепитися за місце в збірній, щоб потрапити на майбутній чемпіонат Європи у Франції?

— Звичайно. Йому 28 років, він досвідчений гравець, грав у кількох чемпіонатах Європи, і йому під силу скласти конкуренцію і в збірній, тим більше, що він вже запрошувався до лав національної команди. Якщо зможе скористатися своїм шансом у «Динамо», то для нього відкриються двері і в першу команду країни.

— Недавно в Європі закрилося трансферне вікно, Андрій Ярмоленко залишився в «Динамо». Його не перетримають в столичному клубі?

— Краще про це, звичайно, знають у самому кубі і сам Андрій. Але, мені здається, що нічого страшного в тому, що він зараз не перейшов в заподноєвропейский клуб, не сталося. Попереду Євро-2016, а нова команда - це адаптація і інші моменти, які пов'язані з переїздом в чужу країну. При всьому таланті Андрія, жоден футболіст світу не отримує гарантію, що він заграє в новому для себе клубі. Розгубити свою гру можна дуже швидко, а потім повернутися на цей рівень буде складніше. Тому за кілька місяців до Євро так краще не ризикувати. Ось вже після чемпіонату можна подумати про подальшу кар'єру і переїзду в Європу. Зараз, мені здається, в «Динамо» вчинили мудро, притримавши Андрія. Думаю, що він і сам це чудово розуміє.

— Чи доведеться «Динамо» форсувати підготовку, щоб встигнути набрати форму до ігор з «Манчестер Сіті»?

— На жаль, від такої системи єврокубків не піти і ми вже звикли до графіка, коли треба стартувати навесні без офіційної ігрової практики. Упевнений, з урахуванням цього досвіду, в «Динамо» знають, як потрібно готуватися до «Манчестер Сіті». Виходу немає, доведеться проявити всі свої найкращі якості відразу ж на старті весняної частини сезону.

— Рішення УЄФА дозволити уболівальникам «Динамо» підтримати команду на «Олімпійському» наскільки додасть футболістам мотивації?

— Однозначно це позитивне рішення для «Динамо». Всі будуть раді після зимової перерви такому великому футбольному святу. УЄФА вчинив правильно, що прийняв докази українського клубу, оскільки вся країна постраждала через купку неадекватних людей, яких навіть не можна назвати вболівальниками. Впевнений, дізнавшись про цю новину на зборах в Іспанії, динамівці будуть готуватися до «Манчестер Сіті» з підвищеною мотивацією.