Мінське «Динамо» підписало українця

Світовий футбол 4 Лютого, 10:49 892
Мінське «Динамо» підписало українця
Український півзахисник Юрій Габовда поділився своїми емоціями після підписання контракту з мінським «Динамо».

«Ось ви зараз вітаєте мене, а у мене мурашки шкірою біжать (посміхається). Нарешті поставлено крапку в питанні майбутнього моєї кар'єри, все добре. У мене є мета, і я йду до неї. Сьогодні підписав контракт з кращим клубом Білорусі. Тепер будемо рухатися вперед, до досягнення спільної мети», - заявив екс-хавбек сімферопольської «Таврії» в інтерв'ю офіційному сайту мінського клубу.

«Приховувати не буду - варіанти були, але зараз про них говорити вже немає сенсу. Зараз я - гравець мінського «Динамо». Щасливий, що сталося все саме так. Взагалі, можу сказати, що у мене були більш привабливі пропозиції за умовами. Але я спочатку хотів грати в »Динамо», тому про інші варіанти і не думав».

«У Білорусі я вже другий рік, тому звик багато до чого. У Мінську теж дуже швидко адаптувався. Все проходить добре, все спокійно. Веселий колектив, пацани тут хороші. До речі, пам'ятаю Вову Коритько ще за виступами в Україні, ось недавно згадували ці часи разом з ним. Взагалі ж зараз стоїть завдання швидше набрати форму, влитися в колектив, вписатися в тренерські схеми. У нас ще багато часу. Поки ми безумовно рухаємося в правильному напрямку».