«Динамо» - «Манчестер Сіті»: квитки у продажу!

Динамо Київ 4 Лютого, 14:12 373
«Динамо» - «Манчестер Сіті»: квитки у продажу!
Вболівальники зможуть придбати не більше трьох квитків в одні руки.

Радісна для усіх нас звістка про те, що перший матч однієї восьмої фіналу Ліги чемпіонів між «Динамо» та «Манчестер Сіті» відбудеться за присутності глядачів, викликала не лише загальне задоволення усіх, хто вболіває за «Динамо», а й очікуваний ажіотаж навколо квитків на цей матч.

Відповідними службами ФК «Динамо» було зроблене усе можливе задля того, щоб продаж цих квитків відбувався відкрито і прозоро – вже сьогодні квитки можна вільно придбати у касах НСК «Олімпійський» та стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського. Також квитки можна придбати через Інтернет.

Величезний ажіотаж та бажання частини уболівальників встигнути придбати найдешевші квитки призвели до черг біля кас та поодиноких збоїв у системі електронного продажу квитків.

Клубом робиться усе можливе, щоб найдешевші квитки отримали саме ті уболівальники, які не мають можливості купити квитки більш високої цінової категорії, і щоб ці квитки не потрапили до перекупників. Так у касах заборонено продавати більше трьох квитків в одні руки. Так само не більше трьох квитків за один раз можна придбати і через Інтернет.

Користуючись нагодою, хочемо нагадати, що власники сезонних абонементів на матчі «Динамо» не матимуть жодних проблем із придбанням квитків на матч Ліги чемпіонів. Для них не лише заброньована відповідна кількість місць, а ще й надана знижка у десять відсотків.