Алекс Тейшейра: «Шкодую, що не зможу виграти Лігу чемпіонів із «Шахтарем»

Футбол України 5 Лютого, 14:18 450
Алекс Тейшейра: «Шкодую, що не зможу виграти Лігу чемпіонів із «Шахтарем»
Вже екс-півзахисник «Шахтаря» розповів про свій стрімкий перехід до китайського «Цзянсу Сайнті».
«Якщо чесно, все сталося так швидко, що навіть не встиг до кінця усвідомити. Звичайно, я засмучуюся через те, що залишаю в Україні багато друзів і людей, яких я знав. Дуже сумуватиму.

Я пережив у «Шахтарі» багато щасливих моментів. Завоював як різні трофеї, так і повагу до себе. Зараз я готовий рухатися до нових цілей і відкриттів у своєму житті. Може, колись повернуся, ніхто не знає своєї долі.

Усе сталося дуже швидко, буквально блискавично. Я був в аеропорту, вирушав у розташування «гірників». І тут зателефонував мій агент. Сказав, що «Шахтарю» прийшла пропозиція на 50 мільйонів. Я відразу замислився, чи буде це добре для мене, сім'ї, клубу, і прийняв відповідне рішення. Насправді я міг навіть не приїздити сюди, до Іспанії, але захотів зустрітися з тими людьми, яких дуже люблю і які люблять мене. Приїхав попрощатися по-людськи.

Я хотів коли-небудь опинитися в чемпіонаті Англії. Але до цього моменту всі мої думки були тільки з «Шахтарем». Як я вже казав, усе відбувається так швидко, що навіть не встигаю це усвідомлювати.

Думаю, кожен гравець «Шахтаря» хоче виграти Лігу чемпіонів з цією командою. На жаль, у мене не буде можливості в складі «гірників» завоювати те, до чого ми всі йшли, чого давно хотіли і чого прагнемо зараз», - цитує Тейшейру офіційний сайт «Шахтаря».