Нові прізвища у заявці київського «Динамо» на другу половину сезону

Динамо Київ 5 Лютого, 15:29 427
Нові прізвища у заявці київського «Динамо» на другу половину сезону
У заявочному листі київського «Динамо» на турніри під егідою Прем’єр-ліги додалося кілька гравців, які належали клубу, однак не були заявлені на першу половину сезону.

Під 72-м ігровим номером до списку А був заявлений воротар Артур Рудько (на фото), який першу половину сезону провів на правах оренди в ужгородській «Говерлі» (15 матчів, усі - у стартовому складі, 26 пропущених м’ячів, 1 жовта карточка, 1 червона, а також 1 матч та 1 пропущений м’яч у Кубку України).

Ще двоє гравців були переведені із «Динамо-2», за яке вони виступали у 1-й лізі до зимової перерви. Це 20-річний центральний захисник Зураб Очігава (16 матчів, 1 гол, 6 жовтих карток та одна червона) та 18-річний форвард Михайло Удод (11 матчів, 1 жовта карточка). Обидва заявлені за списком Б.

Також до списку Б потрапили 16-річні голкіпер Владислав Кучерук та захисник Денис Попов, які до цього виступали за «Динамо» U-17. До речі, Владислав та Денис народилися з різницею усього в три дні.

Артур Рудько вже провів один тренувальний збір разом із першою командою «Динамо», а інші четверо – разом із юнацькою та молодіжною командами.