Другий збір стартує з поразки. «Динамо» - «Славія»: 1:2

Динамо Київ 5 Лютого, 19:03 1348
Другий збір стартує з поразки. «Динамо» - «Славія»: 1:2 | 19-27
В першому спаринговому матчі другого іспанського збору «біло-сині» поступилися чеській «Славії» — 1:2.

Перший тайм пройшов за повної переваги київського «Динамо». «Біло-сині» добре комбінували, перевівши гру на половину поля суперника.

У свою чергу, чехи відповідали поодинокими контратаками. Також можна відзначити удар по воротах Олександра Шовковського під завершення першого тайму від Вукадиновіча, який став легкою здобиччю для нашого голкіпера.

В другому таймі склад було повністю оновлено, і замість всіх гравців основи, крім Олександра Шовковського, вийшли динамівці з лави запасних. Щоправада, СаШо відіграв приблизно десять хвилин, і його замінив Артур Рудько, а капітанська пов'язка перейшла до Олега Гусєва.

На старті другої половини матчу Яремчук провів класний дальній удар, але голкіпер перевів м'яч на кутовий. «Славія» на цей момент відповіла забитим м'ячем. Змргал на 53-ій хвилині, після непорозуміння Ягодінскіса та Макаренка, зумів заволодіти сферою та відправити її в дальній кут воріт - 0:1.

Пройшло лише п'ять хвилин після першого голу, а чехи забили вдруге. Мешановіч відібрав м'яч у Ягодінскіса та переграв віч-на-віч Шовковського - 0:2.

На 69-ій хвилині Корзуна замінив Яковенко. Чехи згодом також провели дві заміни.

На 85-ій хвилині зі штрафного, заробленого Яковенком, Велозу відквитав один м'яч - 1:2.

Після забитого голу київські динамівці спробували вирвати хоча б нічию, притиснувши суперника до його воріт, але взразити ворота «Славії» вдруге їм не вдалося - 1:2.

Наступний поєдинок «Динамо» зіграє проти «Сувон Самсунг» сьомого лютого. Трансляція буде доступна на нашому сайті.

«Динамо» — «Славія»: 1:2

Голи: Змргал - 53, Мешановіч - 58, Велозу - 85,

Попередження: Драгович - 31,

Стартовий склад: Шовковський, Даніло Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда, Рибалка, Гармаш, Буяльський, Андрієвський, Мякушко, Мораєс.

Лава запасних: Рудько, Макаренко, Ягодінскіс, Антунеш, Гусєв, Велозу, Сидорчук, Петрович, Яковенко, Теодорчик, Яремчук