Мігель Велозу: «Команда втомлена, хотіли виграти, але не склалося»

Динамо Київ 5 Лютого, 23:20 496
Мігель Велозу: «Команда втомлена, хотіли виграти, але не склалося»
Автор єдиного голу «Динамо» в матчі зі «Славією» (1:2) Мігель Велозу прокоментував гру команди в першому спарингу на другому зборі.

- Ми приїхали на другий збір лише кілька днів тому, тому, звичайно, цей спаринг був спрямований на те, щоб поповнити наші фізичні кондиції. Команда втомлена, хотіли виграти, але не склалося. Нічого страшного, будемо працювати.

- Ви забили красивий м’яч зі штрафного. Тут більше вашої майстерності чи воротар припустився помилки?

- Справа в тому, що я відпрацьовую подібні удари на тренуваннях. Мені подобається виконувати стандартні положення, тому я з упевненістю сьогодні підійшов до м’яча.

- Воротар не очікував, що штрафний буде виконуватися лівою ногою?

- Напевно, так і було. Але, загалом, я можу виконувати штрафні удари з обох ніг – просто цього разу вирішив пробити саме з лівої.

- На останніх тренуваннях було багато вправ на тактику. Чи вдалося щось втілити сьогодні на полі?

- Так, звичайно, усі знання, які отримуємо на теоретичних та тактичних заняттях, намагаємося втілювати на полі. У нас з’явилося кілька нових футболістів, і тренерський штаб подивився на них у справі. Звичайно, їм потрібно ще буде звикнути до колективу, а ми будемо продовжувати цілеспрямовано готуватися до другої частини сезону.

- Чеські команди традиційно грають жорстко, з великою кількістю порушень. Сьогодні була саме така гра?

- Ми розуміємо, що поки не набрали своїх оптимальних кондицій. Але при цьому маємо звикати до жорсткої протидії, адже саме така гра чекає на нас проти «Манчестер Сіті» в Лізі чемпіонів, та й у чемпіонаті України просто так очок ніхто не віддає.