Микита Корзун: «Готовий до всього, аби грати в «Динамо» Київ»

Динамо Київ 5 Лютого, 23:31 462
Микита Корзун: «Готовий до всього, аби грати в «Динамо» Київ»
Для білоруса Микити Корзуна матч зі «Славією» (1:2) був першим у футболці «Динамо» (Київ). Після поєдинку півзахисник поділився своїми враженнями від дебюту.

- Звичайно, був дуже радий, що мене випустили сьогодні на поле. Дуже чекав свого дебюту за київське «Динамо». Структура гри мені поки незнайома, але нічого страшного, буду поступово звикати. Все дуже сподобалося, емоції переповнюють.

- Ти зіграв половину другого тайму. Фізично був готовий відіграти повний тайм?

- Так, звичайно. Але таким було рішення головного тренера.

- Сергій Ребров сказав щось після матчу?

- Після матчу поки не спілкувалися, а перед виходом на поле сказав не боятися брати ініціативу на себе та вести гру.

- За власними відчуттями, чи вдалося проявити себе?

- Сподіваюся, що так (посміхається).

- Напевно, тебе все порадувало, крім результату? Чи на зборах він не головний?

- Звичайно, завжди хочеться перемагати. Але на даному етапі головне, щоб був малюнок гри. А перемоги прийдуть.

- Скільки часу може знадобитися тобі для адаптації в київському «Динамо»?

- Буду докладати максимум зусиль та робити все можливе, аби якомога швидше влитися в колектив, зрозуміти, як перебудовуватися та вести гру. Сподіваюся, цього тренувального збору мені вистачить, а зі свого боку буду максимально викладатися.

- За першими тренуваннями було видно, що ти відразу увійшов у робочий ритм, в ігрових серіях почав голи навіть забивати…

- Звичайно, швидкості набагато вищі, ніж були в попередньому клубі. Я знав, що легко не буде, тому буду підлаштовуватися, аби відповідати рівню «Динамо» (Київ). Видно, що навіть у тренуваннях ніхто не хоче поступатися, що не дивно, адже це тренувальні збори, й кожен хоче довести, що гідний грати в основному складі.

- Сергій Ребров неодноразово казав, що в «Динамо» велика конкуренція, і в кожному матчі будуть грати найсильніші. Ти готовий боротися за своє місце?

- Коли є конкуренція, ти зростаєш у професійному плані. Це цілком нормально, а збори покажуть, хто гідний грати в основному складі.

- У «Динамо» є багато універсальних футболістів, здатних зіграти на кількох позиціях. Чи готовий ти за потреби посісти якесь інше місце на полі?

- Я до всього готовий. Головне - виходити на поле та грати за «Динамо» (Київ).