Артем Мілевський: «Мені все одно, хто і що буде думати про Мілевського, головне - буду доводити собі»

Динамо Київ 6 Лютого, 10:59 743
Артем Мілевський: «Мені все одно, хто і що буде думати про Мілевського, головне - буду доводити собі»
До вашої уваги інтерв'ю Артема Мілевського, який вчора підписав контракт з новою командою.

- Дуже щасливий, що буду продовжувати займатися улюбленою справою далі, грати в футбол. Хочу подякувати моєму менеджеру за підтримку. Варіант з цією командою цікавий тим, що тут дуже розраховують на мене. До того ж, за ці півроку команда проведе 19 матчів. У мене дуже велике бажання грати. Кількість матчів - хороша можливість набрати оптимальні кондиції і допомогти моїй новій команді насамперед гольовими діями. Тим більше, що колектив тут збирається дуже веселий. Перш за все, варто відзначити Крістіана Ободо, у котрого, на секундочку, 230 матчів у Серії А. Плюс, сенегальський захисник Ніассе, не так давно грав в «Мордовії». Так само в команді є сильні місцеві хлопці. Велике враження на мене справили і умови нового клубу - кілька хороших полів, зал для фітнесу, готель. Дуже важливим для мене було те, що в «Конкордії» мене хотіли бачити президент і головний тренер. Відразу відчув їхню повагу до мене. Вони відразу сказали, щоб я звертався до них з будь-якого питання і обіцяли підтримку.

- Які враження від Бухареста?

- За ці два дні перебування в столиці Румунії побачив багато красивих місць. Вважаю, що Бухарест - хороше європейське місто, він нагадав мені Прагу і Будапешт. Тільки таксі «Дачії» - це просто жесть. Хочу сказати, що мені все одно, хто і що буде думати про мій вибір і що будуть думати про Мілевського. Я не збираюся опускати руки, головне - в першу чергу, що я буду доводити самому собі. А результат ви побачите.

- Критика з боку уболівальників з'явилася через те що твій новий клуб знаходиться в нижній частині турнірної таблиці чемпіонату Румунії...

- Команда в міжсезоння продовжує доукомплектовуватися і не збирається вилітати. Упевнений, що в наступному сезоні «Конкордія» ставитиме перед собою дуже амбітні завдання. А в цьому - клуб потрапив у другу сімку. І в цій частині чемпіонату ми ставимо перед собою максимальні цілі, тому як від місця, яке ми займемо, залежить скільки клуб отримає грошей від телебачення. Також для мене важливо, що команда за ці півроку проведе велику кількість матчем, в мене буде шанс знову грати. А далі буде видно.

- Коли думаєш про Румунію, які перші асоціації?

- Луческу, Чернат, Гіоане... Дуже хотілося б знову побачити колишніх одноклубників. Упевнений, що ми перетнемося.

- Як ти переживав паузу без клубу?

- Було складно. Одна справа, коли проходить місяць, півтора і з'являється новий клуб. Так, клуби їдуть на збори, а ти без команди... Це психологічно важко переживати. Але я довіряю своєму менеджеру. І був упевнений, що ми знайдемо клуб, і я буду продовжувати грати в футбол.

- Як справи у твого друга Олександра Алієва, він думає продовжувати грати?

- Ми з ним бачилися в Мінську на матчі пам'яті Валентина Белькевича. З Сашею у мене дуже хороші стосунки. В останні час ми стали частіше спілкуватися. Що стосується клубних справ, то на той момент це була складна тема, тому ми її не зачіпали. Хотів би, щоб він теж якомога швидше знайшов собі новий клуб, — розповів футболіст в інтерв'ю MatchDay.

Нагадаємо, вчора румунська «Конкордія» оголосила про підписання контракту з українським нападником Артемом Мілевським.