Андрій Демченко: «Семен Ключик перебуває на перегляді в «Динамо»

Динамо Київ 6 Лютого, 11:13 721
Андрій Демченко: «Семен Ключик перебуває на перегляді в «Динамо»
Наставник «Металурга» U-21 розповів, що команда готується до другої частини сезону.

- Ніхто до нас з керівників не прийшов і не сказав, що клубу немає. Тому «Металург» U-21 продовжує підготовку до весняної частини. Працюємо в режимі одноразових тренувань - по одному заняттю в день.

- Хто зараз виступає за «молодіжку»? Адже всі футболісти офіційно були звільнені.

- У нашій обоймі зараз ті хлопці, які нікуди не поїхали. Плюс до нас приєдналися колишні гравці і вихованці «Металурга», що знаходяться в статусі вільних агентів. В основному, це ті футболісти, які з якихось причин не потрапили до складу «молодіжки» раніше і були змушені покинути команду. Зараз вони перебувають у нас на перегляді. Хочу зазначити, що деякі з них мене приємно здивували.

- Хто з ваших підопічних вже офіційно перейшли у інші клуби?

- Ігнатьєв перейшов в «Динамо», Ігнатенко - в «Шахтарі». Стефурак вже в «Чорноморці», Демченко і Корнєв в «Зорі». Також в «Зорі» на перегляді перебувають Лихобабенко, Чернявський і Буланий. Плахтир - на перегляді в «Олександрії». Клименчук і Кулинич поїхали на перегляд в Білорусь.

- Ходять чутки, що в «Динамо» на перегляді перебувають Семен Ключик і Вадим Кравченко.

- Кравченко вже повернувся з Києва, а Семену перегляд продовжили.

- Які плани вашої команди на найближче майбутнє?

- Поки плануємо готуватися далі. Нам більшою мірою вдалося зберегти команду, ми продовжуємо працювати. Ми не склали руки і віримо, що все ще буде добре. На даному етапі футболісти допомагають мені, а я їм. Я не втрачаю тренерську кваліфікацію, а вони - ігрову практику.

- Бачили, що команда взяла участь в жеребкуванні Кубка Придніпров'я. У ваших планах є участь і в цьому турнірі?

- Так, в найближчих планах у нас участь в Кубку Придніпров'я. Нам подзвонили з Дніпропетровська і запросили взяти участь. Ми з радістю прийняли цю пропозицію. Зазначу, що цей турнір дуже хороший. У минулому році ми дійшли аж до півфіналу, де поступилися «Сталі» з Першої ліги. Для наших хлопців участь в цьому турнірі буде дуже корисною. Якщо щось налагодиться з «Металургом», то добре. Якщо ні, то у хлопців є можливість себе показати. На Кубку Придніпров'я будуть присутні дуже багато селекціонерів і представників інших команд.

- Ігри будуть проходити в Дніпропетровській області. Добиратися на матчі будете своїми силами?

- Так, ми знайшли небайдужих людей, які допомогли нам вирішити питання з транспортом. Тобто, витрати мінімальні. Приїхали, зіграли і повернулися назад. А так, у нас є все необхідне для підготовки. Є м'ячі, є форма, — розповів тренер в інтерв'ю 061.