Дмитро Рижук: «Для нас кожна гра, як остання»

Динамо Київ 9 Листопада, 18:40 922
Дмитро Рижук: «Для нас кожна гра, як остання»
Захисник «Динамо-2» і молодіжної збірної України був одним з тих, хто забезпечив недоторканність власних воріт у матчі з кіровоградською «Зіркою». Після матчу він розповів, як вдалося перемогти:

- Для нас не мали ніякого значення прізвища суперників, ми на кожну команду налаштовуємося серйозно - незалежно від того, які футболісти грають у її складі - з Прем'єр-ліги, першої або другої. Всі вміють грати у футбол, і ми повинні протиставити супернику свою хорошу гру. Сьогодні ми її показали і перемогли. Ми, дійсно, непогано зіграли в захисті, але обороняється вся команда, тому не варто говорити тільки про чотирьох захисників. У грі проти «Зірки» всі добре виконували чорнову роботу, і це дало результат. Всі молодці. А воротар Волинець, вважаю, взагалі герой матчу - і пенальті відбив, і виручив нас у кількох епізодах і в цілому, дуже добре зіграв.
Наприкінці було трохи важко, адже всі втомилися, та ще й видалення в нашому складі не могло не вплинути. Але ми вистояли, всі дуже раді, тепер ідемо на невелику перерву до 23-го листопада у гарному настрої. Для нас кожна гра, як остання. Потрібно перемагати і досягати результату, адже ми йдемо на останньому місці, це явно не наше місце, і в найближчих турах ми постараємося виправити ситуацію і боротися за більш високі місця.
Тепер вирушаю до розташування молодіжної збірної України, нас чекає гра на виїзді проти Швейцарії. Нам дуже потрібен максимальний результат, адже турнірна таблиця змушує нас перемагати. Їдемо в Тун з хорошими емоціями.