У стані суперника. «Лестер» феєрить в Манчестері: 1:3

Світовий футбол 6 Лютого, 16:48 636
У стані суперника. «Лестер» феєрить в Манчестері: 1:3 | 19-27
Суперник «біло-синіх» в плей-офф Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» поступаться в АПЛ «Лестер Сіті».

«Гості» розпочали переможну ходу вже на старті матчу. На третій хвилині, після розіграшу стандарту, відзначився Роберт Хут.

Всі спроби «Манчестер Сіті» відігратися в першому таймі виявились марними, а на старті другої половини гри «Лестер» знову забив. На 48-ій хвилині відзначився Марез.

Після пропущенного м'яча «міщани» підсіли біля своїх воріт, а «гості» невгавали в атаках і забили третій гол. На 54-ій хвилині знову відзначився Хут.

Господарі поля змогли відквитати лише один м'яч. На 87-ій хвилині після навісу з кутового відзначився Агуеро — 1:3.

АПЛ. «Манчесте Сіті» — «Лестер Сіті»: 1:3

Голи: Хут - 3, 48, Марез 54, Агуеро - 87

«Манчестер Сіті»: Харт, Сабалета, Отаменді, Демікеліс, Коларов, Фернандіньо, Делф, Сілва, Туре, Стерлінг, Агуеро

«Лестер Сіті»: Шмайхель, Фухс, Хут, Морган, Сімпсон, Олбрайтон, Канте, Дрінквотер, Марез, Окадзакі, Варді