Дмитро Селюк: "Наступного тижня може бути сенсація"

Футбол України 9 Листопада, 19:56 610
Дмитро Селюк: Наступного тижня може бути сенсація
Футбольний функціонер Дмитро Селюк, в ефірі телеканалу "Футбол" заявив, що вже наступного тижня "Таврії" можуть закрити трансферне вікно ще на 2 роки, якщо сімферопольський клуб не розрахується з Семеном Альтманом, його тренерським штабом і футболістами.

- Дмитро Дмитрович, як кажуть, не без вашої участі була ця каша заварена. Як зараз виглядає ситуація в "Таврії"?

- Каша ще далеко не зварилася. Я вважаю, що, по-перше, "Таврія" повинна розрахуватися з Семеном Йосиповичем Альтманом і його тренерським штабом, по-друге, з футболістами. І далі вже дивитися Бурдужана і кого завгодно. Спочатку потрібно розрахуватися за борги, тому що у випадку, якщо це не відбудеться найближчим часом, то буде прийнято ще більш жорстке рішення по "Таврії". І воно мало бути прийняте 4 жовтня, але ми перенесли це на місяць по проханню "Таврії".

Мене часто звинувачують, скажімо так, в неправильному ставленні до "Таврії". Але розрахуйтеся, хлопці, за те, що ви повинні і проблем більше немає - йдіть своєю дорогою, живіть своїм життям. Бурдужану, безумовно, якісь гроші пропонують, бо знаю, що багатьом футболістам підвищили в рази зарплати. Так ви не підвищуйте, а розрахуйтеся з Семеном Йосиповичем і з футболістами, а потім робіть, що хочете.

- Відомо, що у вас питання не закриті і мало бути ухвалено рішення на початку цього місяця, але команда заявляє Бурдужана. Поясніть, будь ласка, з юридичної точки зору, як " Таврія" змогла заявити футболіста, коли була зобов'язана розрахуватися в першу чергу з вами?

- Я сьогодні не хочу про це говорити, але наступного тижня може бути сенсація...

- Ну так давайте, ми готові до сенсації!

- Ні-ні. У "Таврії " знаходиться багато "обещалкіних", які в черговий раз пообіцяли певні речі, і ми подивимося, що буде наступного тижня. Якщо наступного тижня це не відбудеться, то, повірте мені, молодь "Таврії " буде ще 2-3 роки грати за першу команду.

- Ви хочете сказати, що " Таврії" можуть закрити трансферне вікно ще на 2 роки?

- Однозначно!