Олександр Бабич: «Ми дуже плідно привели це трансферне вікно»

Футбол України 6 Лютого, 19:34 808
Олександр Бабич: «Ми дуже плідно привели це трансферне вікно»
​Головний тренер «Чорноморця» розповів про підсумки трансферної кампанії «одеситів».

- Ми дуже плідно привели це трансферне вікно і зміцнили позиції, які потребували посилення, в чому велика заслуга нашого генерального директора, який спрацював дійсно дуже оперативно і ефективно. Так, всі гравці - молоді виконавці. Але це ті футболісти, які пройшли хорошу футбольну школу і зараз вже готові реалізувати себе на найвищому рівні. Зараз же ми перемикаємося суто на ігрову підготовку, коли за допомогою спарингів будемо налагоджувати гру. Що ж стосується трансферів, то ними займатися зараз особливо ніколи, адже до початку чемпіонату залишається рівно місяць. Тому якщо когось і підпишемо, то хіба що одну людину (якщо вона буде повністю відповідати нашим вимогам). Хоча зараз я повністю задоволений тією комплектацією, яку ми провели.

- «Чорноморець» - молода команда з молодими лідерами, але ви продовжуєте доповнювати колектив молоддю. Чи не замислювалися, що це досить ризиковано, і що в певний момент вам може не вистачити досвідчених виконавців?

- Безсумнівно, певний ризик є. Але він є завжди, запрошуєш ти хоч молодих, хоч досвідчених футболістів. Головне, що ми здійснювали ці трансфери без поспіху. Перш ніж підписати наших останніх новачків, ми промоніторили багато інформації і чимало стежили за хлопцями наживо. Тим більше, у них зараз такий вік, коли вони стоять на порозі великого футболу. У всіх є відмінні можливості заграти в найближчим часом. Тому чекаємо від них прогресу і користі в майбутньому. Також багато про що говорить факт, що всі наші новачки недавно виступали (або виступають зараз) за різні збірні України.

- Раніше повідомлялося, що на перегляді в Чорноморці знаходиться захисник Пернацький, який раніше виступав за Ворсклу. Яка ситуація з ним? Він вирушає на збір до Туреччини?

- Так, ми продовжуємо переглядати його і беремо з собою на другий збір. Він непогано попрацював з нами в Одесі і видав хороші показники. Але ще хочеться подивитися його в спарингах в Туреччині, де будуть вже суперники іншого рівня. Тому стосовно Пернацького будемо приймати рішення трохи пізніше, доносить слова тренера «Чорноморця» sportarena