«Волинь» проведе перший матч у цьому році

Футбол України 7 Лютого, 09:13 421
«Волинь» проведе перший матч у цьому році
Воротар Волині Богдан Шуст дав невеликий коментар напередодні матчу проти Рапіда з Бухареста.

Волинь планомірно готувалася до завтрашнього матчу проти румунського Рапіда, скоригувавши за кілька днів графік тренувань. Воротар лучан Богдан Шуст у коментарі клубній прес-службі сказав, що особливого нервування завтрашній матч у команди не викликає.

«Це тренувальний турнір і наш перший матч в цьому році. Те, що, можливо, прийде багато публіки, звичайно, цікаво, але не більше того. Наша головна мета -... відновити кондиції, відчути знову дух гри», - сказав Богдан.

Сьогодні відбулася передматчева прес-конфренція. Віталій Кварцяний делегував на неї свого помічника Ярослава Комзюка, а також Сергія Кравченка (він, ймовірно, буде завтра капітаном хрестоносців). Індійських журналістів цікавили переважно питання щодо адаптації команди в Індії, історії клубу, етапу підготовки команди, наявності молодих гравців в складі, яким буде довірено місце в складі. Сергій Кравченко згадав, що вже грав проти Рапіда (24 січня 2013 його Дніпро впевнено переміг румунів під час тренувального збору 3:1, до того ж, Кравченко віддав два гольових паси).