Сергій Басов: «Гроші чітко виплачуються, заборгованість відсутня»

Футбол України 7 Лютого, 09:42 747
Сергій Басов: «Гроші чітко виплачуються, заборгованість відсутня»
Захисник «Олександрії» Сергій Басов розповів газеті «Український футбол» про збори та фінансову ситуацію в клубі.

— Відомо, що 30 січня в команді було тестування, яке чомусь здивувало Володимира Шарана. Позитивно здивувало: чому і що там взагалі було?

— Тестування складалося з трьох частин: стрибок з місця, біг на 30 метрів і ще одна дистанція — 7×50 метрів. Володимира Богдановича здивувало, що всі гравці виконали норматив. Зокрема, останній, де потрібно було укластися в хвилину. Справа в тому, що зазвичай на перших тренувальних зборах таке вдається далеко не всім. Ми ж, чесно кажучи, тільки з відпочинку, а тут проявили таку готовність!

— Що сприяло цьому, як була розпланована робота в Туреччині?

— Після того, як прокидалися, проходили медогляд, далі — тренажерний зал, біг. Це було перше тренування, ранкове. Увечері більше працювали з м'ячем. У дні матчів мали полегшений графік.

— Вихідними балували?

— Був один. Ми жили в готелі високо в горах, в місто було далеко. У єдиний вихідний всю команду повезли в Аланію, ми кілька годин насолоджувалися видами, прогулялися по набережній. І все.

— Як живе «Олександрія» у наш непростий час?

— Слава Богу, проблем немає! Гроші чітко виплачуються, заборгованість відсутня. Ви ж бачите: один виліт за кордон, другий — сьогодні не кожен дозволить собі таке.