Коломойський почав виплачувати борги «Дніпра»

Футбол України 7 Лютого, 13:51 634
Коломойський почав виплачувати борги «Дніпра»
Ігор Коломойський дав вказівку виплатити до одного мільйона євро заборгованості.

FCDNIPRO.COM опублікував свіжі подробиці ситуації з невиплатою боргів колишнім тренерам «Дніпра».

Один із прикладів, який загрожує вилитися у виключення дніпрян з єврокубків, є претензія до власника клубу екс-тренерів «Дніпра» Хуана Муніса, Педро Харо і Маркоса Альвареса (так, в списку немає Хуанде Рамоса, борг перед ним ще більший, однак процедура з його стягнення поки закінчена, чекаємо). Сумарно всім трьом, згідно з постановою палати вирішення спорів ФФУ, «Дніпро» винен € 902,000 (ось одна із постанов). До слова, крім Рамоса і його агента, Ігор Коломойський винен зарплату Жуліано, Калінічу та Канкаві.

Ось цей документ якраз і розділяє загальну суму заборгованості в €1,742,000 на борг іспанцям і прострочені заборгованості перед іншими футбольними клубами (платежі солідарності, компенсації за підготовку футболіста, послуги агентств і т.д.) В розмірі €840,000 (можливо, навіть останній платіж за трансфер Дугласа ще не зроблений). Ну і €100,000 штрафу.

За інформацією джерела, Ігор Коломойський дав вказівку оплатити менше одного мільйона євро. Достеменно відомо, що екс-тренери ніяких грошей не отримували і, якщо не отримають найближчим часом, значить клуб все одно буде виключений із єврокубків.

Але принаймні у вболівальників «Дніпра» з'явилася надія, що президент завершить розпочате. Інакше цей платіж буде виглядати нелогічно. А господар «Дніпро-Арени» вельми послідовний у своїх діях. Наприклад, він послідовно не сплачує в повному обсязі зарплату гравцям і тренерам «Дніпра» вже чотири місяці, але перераховує їм якісь «крихти», щоб ті не змогли скористатися «правилом трьох місяців». А голкіперу Бойку і захиснику Дугласу зарплата і зовсім була виплачена в повному обсязі, щоб у «ліквідних активів» не виникало бажання піти безкоштовно. Так що чекаємо наступного логічного кроку від Коломойського...