​Олександр Панков: «В Мілевського зарплата в рази більша тієї, що називають в ЗМІ»

Світовий футбол 8 Лютого, 10:05 640
​Олександр Панков: «В Мілевського зарплата в рази більша тієї, що називають в ЗМІ»
Представник нападника румунської «Конкордії» Артема Мілевського Олександр Панков спростував інформацію, що його клієт буде отримувати в новому клубі всього 7 тисяч євро.
– Я навіть не знаю, звідки взялася інформація з приводу зарплати Артема, але про його умови і бонуси знають тільки я, Артем і президент клубу. Що стосується цифр, які називалися в пресі, то вони не мають під собою ніякої підстави. Я не знаю, кому це потрібно, навіщо обговорювати ці речі, але можу запевнити, що в Артема зарплата в кілька разів вища, премії передбачені у великому розмірі в залежності від того, скільки він заб'є м'ячів, скільки віддасть гольових передач, скільки матчів команда виграє. Є бонус за перемогу в Кубку ліги. Тобто, прописано багато бонусів, крім самої лише зарплати.

Тому повторюся – ті цифри, які називалися раніше в пресі, не відповідають дійсності. Хто підіймає ці хвилі – незрозуміло, але ми не будемо на них звертати увагу. Головне завдання Артема – грати, і якщо всі будуть задоволені, а всі завдання будуть виконані – контракт може бути пролонгований. Чому б і ні? Але це буде залежати, повторюся, від результатів команди і особистих результатів Артема, - цитує Панкова sportarena.com.