Екс-гравець «Волині» хоче грати у єврокубках

Світовий футбол 8 Лютого, 10:23 521
Екс-гравець «Волині» хоче грати у єврокубках
Екс-півзахисник Волині Флорентин Матей розповів, що у нього були переговори з Бетісом, Еспаньолом і Астаною, проте він вибрав Рієку, щоб перейти вже зараз, а не залишатися у Волині до літа.

«Рієка - це, звичайно, крок вперед. Я перейшов з Волині в клуб, який бореться за титул. У мене є шанс зіграти в Лізі чемпіонів або Лізі Європи. У Рієці все для мене нове, топ-рівень, умови відмінні. Все дуже професійно, дуже добре організовано. Тренер сказав, що мені потрібно потихеньку пристосуватися до команди. Я впевнений, що зможу тут прогресувати», - розповів Матей румунській Gazeta Sporturilor.

«Я пропустив зимову підготовку через те, що вів переговори з іншими клубами. Були пропозиції від Астани, з Італії, від Бетіса і Еспаньола. Іспанські клуби хотіли підписати мене влітку в якості вільного агента. Однак я не хотів залишатися в Україні до літа. У Волині проблеми, через які я пішов. Клуб заробив на мені. І я пробачив їм чотири зарплати, щоб піти».

«Мені подобаються чемпіонати Іспанії та Німеччини. Я дійсно хотів би потрапити туди, адже їхній футбол мені найбільше підходить».

«Я відразу відмовився від пропозицій зі Сходу. Якщо чесно, не хочу навіть чути про те, що я просив у них величезні гроші. Мені не потрібні мішки грошей в 22 роки. Якщо будеш показувати хорошу гру, то все прийде з часом».