​Олег Венглинський: «Втрата Тейшейри ослабить «Шахтар»

Футбол України 8 Лютого, 11:21 496
​Олег Венглинський: «Втрата Тейшейри ослабить «Шахтар»
Трансфер Алекса Тейшейри з «Шахтаря» в китайський «Цзянсу Сунін» за 50 мільйонів євро прокоментував футбольний експерт Олег Венглинський.
«Втрата Тейшейри ослабить «Шахтар» і в протистоянні 1/16 Ліги Європи з «Шальке», і у боротьбі з «Динамо» за чемпіонство. Пішов кращий бомбардир, рушійна сила, що б там не говорили про заміну в особі Коваленка або Тайсона. З Алексом і без нього – це дві різні команди. «Динамо» свого лідера, Ярмоленка, зберегло. Втім, нехай шанси киян на «золото» виглядають тепер кращими, але про те, щоб вже зараз надягати їм чемпіонські медалі, не йдеться. Думаю, все вирішиться в очному матчі «Шахтаря» і «Динамо» (до речі, букмекерами шанси грандів на «золото» розцінюються як рівні. – Авт.).

Що стосується трансферу Тейшейри, не варто забувати, який зараз час. Від такої пропозиції важко відмовитися – і клубу, і гравцеві. Глобально кажучи, він вибрав не футбол, а гроші. Але дорікати його не варто, тому що вік футболіста є коротким. Чи побачимо ми його ще в Європі? Якщо за нього заплатили такі гроші, то відступні там, може, навіть більше, ніж у Гарета Бейла. Вибратися звідти в топ-команду буде досить проблематично», - цитує Венглинського segodnya.ua