Екс-гравець "Динамо" викликаний до молодіжної збірної

Динамо Київ 10 Листопада, 00:46 889
Екс-гравець Динамо викликаний до молодіжної збірної
Півзахисник Артем Фаворов, який минулого сезону виступав за «Динамо-2», продовжує блищати в команді «Оболонь-Бровар».

У матчі проти лідера «Гірника» з Кривого Рогу, який займає перше місце в турнірній таблиці, Артем відзначився двома забитими м'ячами, а його команда перемогла з рахунком 6:0. Нагадаємо, що з урахуванням кубкового поєдинку, на рахунку Фаворова, який діє на позиції опорного півзахисника, вже вісім забитих м'ячів. Непересічна гра футболіста привернула увагу тренерського штабу молодіжної збірної України U-20, і він отримав від Володимира Горілого перший виклик на збір. Після матчу з «Гірником» Артем поділився своїми враженнями від гри та очікуваннями від поїздки в розташування збірної:

- Особливої ​​мотивації на поєдинок проти «Гірника» нам не потрібно було, все-таки, грали проти лідера. Ми переглядали нарізки їх матчів, і можу сказати, що по грі ця команда, дійсно, найкраща. Тренер розповів, як проти них грати, на тренуваннях ми відрепетирували певну тактику, підлаштувалися під цю команду, добре, що вийшло так багато забити. Ми знали, як криворіжці діють, що вони часто використовують діагональні передачі, після яких відразу слідують подачі. У захисті намагаються контролювати ситуацію, тільки потім слідують довгі передачі. Ми все це врахували. Думаю, в якійсь мірі нам допомогло і вилучення у складі суперника, після якого ми стали грати більш розкуто, а суперник більше не міг контролювати гру так, як хотів.

- Після якого за рахунком голу остаточно повірили в перемогу?

- Так ми і з самого початку вірили. Правда, за рахунку 1:0 було ще важкувато, напевно, все стало ясно вже після третього. У перерві тренер підказав нам, як перебудуватися. У цілому, ми повністю контролювали хід гри, особливо, у другому таймі, не давали «Гірнику» створити жодного моменту біля наших воріт. За весь другий тайм вони єдиний раз створили небезпеку після кутового.

- Як ви зважилися на такий дальній удар, коли забивали свій другий м'яч?

- Просто перед цим був схожий момент, я тоді вирішив віддати пас, а тренер кричав «Бий!» Вдруге, думаю, спробую вдарити. Якраз вдало перехопив м'яч, та й рахунок дозволяв, от і зважився  Добре, що так вдало попав - воротар, здається, навіть не ворухнувся.

- Враховуючи те, скільки моментів створила «Оболонь», у тому числі, коли м'яч потрапив у поперечину, рахунок міг бути навіть більшим?

- Так, були і виходи один на один, і багато інших моментів. Можна сказати, що після третього м'яча ми вже грали у своє задоволення, все виходило, суперник розкрився, їм нічого було втрачати, вони хотіли забити хоча б один м'яч. Довести гру до перемоги нам вже не склало великої праці.

- Вас можна назвати головним бомбардиром команди?

- Це не найважливіше. Головне, що команда перемагає. Хлопці допомагають мені забити, віддають хороші передачі. Я радий за команду.

- У неділю ви відправляєтеся в розташування збірної України U-20 , це ваш перший виклик?

- Раніше я притягувався в юнацькі збірні, але Володимир Горілий викликав мене на збір вперше. Безумовно, це дуже приємно, все-таки - збірна України, буду захищати честь країни. Хочеться добре себе проявити і закріпитися. Хоч збір і київський, все одно, буде дуже цікаво. Через тиждень у «Оболоні» наступний матч чемпіонату в Карлівці, тому нас із Сашком Дяченко якого також викликали з нашої команди, відпустять через п'ять днів. Постараємося добре зарекомендувати себе за цей час, щоб нас викликали і на наступний збір.